LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Aktualności

Orzeł wygrywa, kuriozalny karny i Zawisza w dziewiątkę...
Orzeł wygrywa, kuriozalny karny i Zawisza w dziewiątkę...

30.09.2017 - 23:49  | Mathis |  komentarze: 0

W meczu 10 kolejki Zawisza Sienno przegrał w Wierzbicy z tamtejszym Orłem 1:3.

Kuriozalna decyzja sędziego z 44 minuty o podyktowaniu rzutu karnego wypaczyła wynik spotkania. Wtedy to po rzekomym faulu został podyktowany rzut karny dla gospodarzy. "Karny z kapelusza" to najłagodniejsze określenie sytuacji, kiedy arbiter odgwizduje przewinienie zawodnika, który jest przy piłce a rywal atakuje z tyłu i przewraca się. Oczywiście takie orzeczenia sędziego powodują protesty zawodników i nie inaczej było w tej sytuacji. Protestujący Rafał Lasocki i Artur Rożek ujrzeli żółte kartki a Sebastian Klaus, który najgłośniej wyrażał swoje niezadowolenie zobaczył kartkę koloru czerwonego.
Bramka do szatni i dodatkowo gra w osłabieniu wydawałoby się, że mogą podciąć skrzydła ale podopieczni Krzysztofa Sieczki nie poddali się i niespełna 5 minut po zmianie stron doprowadzili do remisu. Do siatki gospodarzy trafił Jakub Dąbrowski, dla którego było to premierowe trafienie w brawach Zawiszy. Miejscowi odpowiedzieli trafieniem w 56 minucie a 4 minuty później drużyna z Sienna otrzymała kolejny cios. Czerwoną kartką za faul został ukarany Kamil Kubiak i nasz zespół przez ostatnie pół godziny musiał radzić sobie w "dziewiątkę". W tym przypadku też pojawiły się głosy że zagranie zawodnika Zawiszy nie było aż tak niebezpieczne aby kwalifikowało się do wykluczenia z meczu.

Bez dwóch zawodników na grząskim boisku ciężko odwrócić losy spotkania a dodatkowo w końcówce gospodarze zdobyli jeszcze 3 bramkę i to oni zgarnęli komplet punktów.

Orzeł - Zawisza 3:1 (1:0)
1:0 - 44. Stąpór (karny)
1:1 - 49. Dąbrowski
2:1 - 56. Dziurzyński
3:1 - 89. Ankurowski

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy!

Komentarze

UWAGA!
Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!

Komentarz zostanie wyświetlony na stronie dopiero po zatwierdzeniu go przez administratora!

Jeśli masz konto zaloguj się tutaj! Jeśli nie masz konta załóż je tutaj!

(*) autor: e-mail:
(*) treść komentarza:
(*) - pola wymagane
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!