LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2009/2010 - Klasa A, Gr. I



  Kolejka 1 - 15-16 sierpnia 2009
Megawat Świerże Górne 6 - 0 WKS Zajezierze
Centrum Radom 3 - 3 Iłżanka Kazanów
KS Jastrząb 1 - 3 Zawisza Sienno
Wisła Chotcza 1 - 1 Iskra Janów
Wisła Solec 0 - 1 KP Jawor Stanisławice
Szydłowianka II Szydłowiec 4 - 0 KS Chomentów
Gryf Policzna 3 - 1 Gracja Tczów
LUKS Ruda Wielka 2 - 4 Gryfia Mirów


  Kolejka 2 - 22-23 sierpnia 2009
Gryfia Mirów 0 - 1 KS Jastrząb
Iłżanka Kazanów 3 - 1 LUKS Ruda Wielka

w Ciepielowie - w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 15:00) nie odby³ siê - go¶cie nie dojechal

WKS Zajezierze 0 - 6 Centrum Radom
Gracja Tczów 3 - 2 Megawat Świerże Górne
KS Chomentów 1 - 4 Gryf Policzna
KP Jawor Stanisławice 0 - 2 Szydłowianka II Szydłowiec
Iskra Janów 1 - 3 Wisła Solec
Zawisza Sienno 10 - 1 Wisła Chotcza


  Kolejka 3 - 26 sierpnia 2009
KS Jastrząb 6 - 0 Wisła Chotcza
Wisła Solec 2 - 3 Zawisza Sienno
Szydłowianka II Szydłowiec 7 - 1 Iskra Janów
Gryf Policzna 2 - 0 KP Jawor Stanisławice
Megawat Świerże Górne 1 - 4 KS Chomentów
Centrum Radom 2 - 1 Gracja Tczów
LUKS Ruda Wielka 2 - 3 WKS Zajezierze
Gryfia Mirów 4 - 0 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 4 - 29-30 sierpnia 2009
Iłżanka Kazanów 2 - 0 KS Jastrząb
WKS Zajezierze 1 - 3 Gryfia Mirów
Gracja Tczów 5 - 3 LUKS Ruda Wielka
KS Chomentów 1 - 8 Centrum Radom
KP Jawor Stanisławice 2 - 2 Megawat Świerże Górne
Iskra Janów 0 - 4 Gryf Policzna
Zawisza Sienno 2 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
Wisła Chotcza 2 - 1 Wisła Solec


  Kolejka 5 - 05-06 września 2009
Wisła Solec 1 - 1 KS Jastrząb
Szydłowianka II Szydłowiec 7 - 0 Wisła Chotcza
Gryf Policzna 0 - 2 Zawisza Sienno
Megawat Świerże Górne 2 - 1 Iskra Janów
Centrum Radom 0 - 1 KP Jawor Stanisławice
LUKS Ruda Wielka 1 - 1 KS Chomentów
Gryfia Mirów 0 - 2 Gracja Tczów
Iłżanka Kazanów 4 - 2 WKS Zajezierze


  Kolejka 6 - 12-13 września 2009
KS Jastrząb 6 - 1 WKS Zajezierze
Gracja Tczów 2 - 1 Iłżanka Kazanów
KS Chomentów 0 - 6 Gryfia Mirów
KP Jawor Stanisławice 1 - 4 LUKS Ruda Wielka
Iskra Janów 2 - 3 Centrum Radom
Zawisza Sienno 6 - 0 Megawat Świerże Górne
Wisła Chotcza 0 - 4 Gryf Policzna
Wisła Solec 1 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec


  Kolejka 7 - 19-20 września 2009
KS Jastrząb 1 - 7 Szydłowianka II Szydłowiec
Gryf Policzna 0 - 3 Wisła Solec

(wo)
przerwany po I po³owie przy stanie 0-1

Megawat Świerże Górne 2 - 2 Wisła Chotcza
Centrum Radom 2 - 1 Zawisza Sienno
LUKS Ruda Wielka 6 - 1 Iskra Janów
Gryfia Mirów 2 - 0 KP Jawor Stanisławice
Iłżanka Kazanów 3 - 0 KS Chomentów

(wo)
na boisku 1-1, w dru¿ynie go¶ci zagra³ nieuprawniony zawodnik

WKS Zajezierze 4 - 6 Gracja Tczów


  Kolejka 8 - 26-27 września
KS Jastrząb 0 - 1 Gracja Tczów
KS Chomentów 3 - 2 WKS Zajezierze
KP Jawor Stanisławice 0 - 3 Iłżanka Kazanów

(walkower) dru¿yna go¶ci nie zosta³a poinformowana na czas o terminie meczu

Iskra Janów 1 - 3 Gryfia Mirów
Zawisza Sienno 2 - 1 LUKS Ruda Wielka
Wisła Chotcza 0 - 2 Centrum Radom
Wisła Solec 2 - 1 Megawat Świerże Górne
Szydłowianka II Szydłowiec 3 - 2 Gryf Policzna


  Kolejka 9 - 03-04 października 2009
Gryf Policzna 1 - 2 KS Jastrząb
Megawat Świerże Górne 2 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
Centrum Radom 3 - 2 Wisła Solec
LUKS Ruda Wielka 6 - 1 Wisła Chotcza
Gryfia Mirów 0 - 6 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 1 - 2 Iskra Janów
WKS Zajezierze 2 - 2 KP Jawor Stanisławice
Gracja Tczów 4 - 1 KS Chomentów


  Kolejka 10 - 10-11 października 2009
KS Jastrząb 3 - 0 KS Chomentów
KP Jawor Stanisławice 1 - 3 Gracja Tczów
Iskra Janów 3 - 1 WKS Zajezierze
Zawisza Sienno 8 - 0 Iłżanka Kazanów
Wisła Chotcza 0 - 3 Gryfia Mirów

(wo)
gospodarze nie wys³ali pisma z terminem meczu na 14 dni przed spotkaniem

Wisła Solec 3 - 0 LUKS Ruda Wielka

(wo)
mecz nie odby³ siê; dru¿yna go¶ci nie posiada³a wa¿nych badañ lekarskich

Szydłowianka II Szydłowiec 4 - 2 Centrum Radom
Gryf Policzna 4 - 0 Megawat Świerże Górne


  Kolejka 11 - 17-18 października 2009
Megawat Świerże Górne 0 - 6 KS Jastrząb
Centrum Radom 1 - 2 Gryf Policzna
LUKS Ruda Wielka 1 - 6 Szydłowianka II Szydłowiec
Gryfia Mirów 4 - 1 Wisła Solec
Iłżanka Kazanów 1 - 1 Wisła Chotcza
WKS Zajezierze 1 - 11 Zawisza Sienno
Gracja Tczów 2 - 0 Iskra Janów
KS Chomentów 1 - 3 KP Jawor Stanisławice


  Kolejka 12 - 24-25 października 2009
KS Jastrząb 6 - 0 KP Jawor Stanisławice
Iskra Janów 2 - 0 KS Chomentów
Zawisza Sienno 1 - 1 Gracja Tczów
Wisła Chotcza 1 - 3 WKS Zajezierze
Wisła Solec 1 - 3 Iłżanka Kazanów
Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 3 Gryfia Mirów
Gryf Policzna 7 - 0 LUKS Ruda Wielka
Megawat Świerże Górne 1 - 3 Centrum Radom


  Kolejka 13 - 7-8 listopada 2009
Centrum Radom 0 - 0 KS Jastrząb
LUKS Ruda Wielka 3 - 1 Megawat Świerże Górne
Gryfia Mirów 1 - 3 Gryf Policzna
Iłżanka Kazanów 10 - 3 Szydłowianka II Szydłowiec
WKS Zajezierze 1 - 1 Wisła Solec
Gracja Tczów 7 - 0 Wisła Chotcza
KS Chomentów 1 - 3 Zawisza Sienno
KP Jawor Stanisławice 1 - 2 Iskra Janów


  Kolejka 14 - 11 listopada 2009
KS Jastrząb 3 - 1 Iskra Janów
Zawisza Sienno 8 - 3 KP Jawor Stanisławice
Wisła Chotcza 1 - 0 KS Chomentów
Wisła Solec 1 - 4 Gracja Tczów
Szydłowianka II Szydłowiec 6 - 0 WKS Zajezierze
Gryf Policzna 1 - 1 Iłżanka Kazanów
Megawat Świerże Górne 0 - 2 Gryfia Mirów
Centrum Radom 1 - 1 LUKS Ruda Wielka


  Kolejka 15 - 14-15 listopada 2009
LUKS Ruda Wielka 1 - 1 KS Jastrząb
Centrum Radom 2 - 0 Gryfia Mirów
Iłżanka Kazanów 7 - 0 Megawat Świerże Górne
WKS Zajezierze 2 - 2 Gryf Policzna
Gracja Tczów 2 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
KS Chomentów 1 - 1 Wisła Solec
KP Jawor Stanisławice 7 - 0 Wisła Chotcza
Iskra Janów 1 - 5 Zawisza Sienno


  Kolejka 16 - 28 kwiecień 2010
Zawisza Sienno 6 - 0 KS Jastrząb
Iskra Janów 6 - 1 Wisła Chotcza
KP Jawor Stanisławice 4 - 2 Wisła Solec
KS Chomentów 0 - 0 Szydłowianka II Szydłowiec
Gracja Tczów 4 - 2 Gryf Policzna
WKS Zajezierze 4 - 3 Megawat Świerże Górne
Iłżanka Kazanów 3 - 0 Centrum Radom
Gryfia Mirów 5 - 1 LUKS Ruda Wielka


  Kolejka 17 - 27-28 marzec 2010
KS Jastrząb 1 - 1 Gryfia Mirów
LUKS Ruda Wielka 0 - 4 Iłżanka Kazanów
Centrum Radom 3 - 0 WKS Zajezierze
Megawat Świerże Górne 0 - 3 Gracja Tczów
Gryf Policzna 0 - 3 KS Chomentów

(wo) gospodarze nie wys³ali pisma z terminem meczu na 14 dni przed spotkaniem

Szydłowianka II Szydłowiec 4 - 4 KP Jawor Stanisławice
Wisła Solec 2 - 2 Iskra Janów
Wisła Chotcza 0 - 7 Zawisza Sienno


  Kolejka 18 - 2-3 kwietnia 2010
KS Jastrząb 8 - 0 Wisła Chotcza
Zawisza Sienno 6 - 0 Wisła Solec
Iskra Janów 4 - 0 Szydłowianka II Szydłowiec
KP Jawor Stanisławice 0 - 1 Gryf Policzna
KS Chomentów 5 - 1 Megawat Świerże Górne
Gracja Tczów 5 - 0 Centrum Radom
WKS Zajezierze 1 - 0 LUKS Ruda Wielka
Iłżanka Kazanów 0 - 1 Gryfia Mirów


  Kolejka 19 - 02 czerwca 2010
KS Jastrząb 1 - 0 Iłżanka Kazanów

w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Gryfia Mirów 4 - 0 WKS Zajezierze

w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

LUKS Ruda Wielka 0 - 2 Gracja Tczów

w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Centrum Radom 3 - 0 KS Chomentów

w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Megawat Świerże Górne 2 - 1 KP Jawor Stanisławice

w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Gryf Policzna 3 - 0 Iskra Janów

w pierwotnym terminie (10 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 1 Zawisza Sienno

w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Wisła Solec 2 - 1 Wisła Chotcza

w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej



  Kolejka 20 - 26 maja 2010
KS Jastrząb 6 - 0 Wisła Solec

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Wisła Chotcza 0 - 7 Szydłowianka II Szydłowiec

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Zawisza Sienno 1 - 3 Gryf Policzna

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Iskra Janów 0 - 2 Megawat Świerże Górne

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

KP Jawor Stanisławice 1 - 3 Centrum Radom

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

KS Chomentów 4 - 1 LUKS Ruda Wielka

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

Gracja Tczów 1 - 3 Gryfia Mirów

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej

WKS Zajezierze 0 - 3 Iłżanka Kazanów

w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwo³any z powodu ¿a³oby narodowej



  Kolejka 21 - 24-25 kwiecień 2010
WKS Zajezierze 0 - 0 KS Jastrząb
Iłżanka Kazanów 4 - 1 Gracja Tczów
Gryfia Mirów 3 - 0 KS Chomentów
LUKS Ruda Wielka 1 - 1 KP Jawor Stanisławice
Centrum Radom 0 - 1 Iskra Janów
Megawat Świerże Górne 1 - 5 Zawisza Sienno
Gryf Policzna 4 - 1 Wisła Chotcza
Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 2 Wisła Solec


  Kolejka 22 - 01-02 maj 2010
KS Jastrząb 1 - 3 Szydłowianka II Szydłowiec
Wisła Solec 0 - 4 Gryf Policzna
Wisła Chotcza 0 - 4 Megawat Świerże Górne
Zawisza Sienno 8 - 1 Centrum Radom
Iskra Janów 6 - 0 LUKS Ruda Wielka
KP Jawor Stanisławice 1 - 2 Gryfia Mirów
KS Chomentów 1 - 2 Iłżanka Kazanów
Gracja Tczów 4 - 1 WKS Zajezierze


  Kolejka 23 - 08-09 maj 2010
Gracja Tczów 3 - 1 KS Jastrząb
WKS Zajezierze 0 - 0 KS Chomentów
Iłżanka Kazanów 4 - 0 KP Jawor Stanisławice
Gryfia Mirów 1 - 0 Iskra Janów
LUKS Ruda Wielka 4 - 10 Zawisza Sienno
Centrum Radom 13 - 0 Wisła Chotcza
Megawat Świerże Górne 1 - 0 Wisła Solec
Gryf Policzna 4 - 2 Szydłowianka II Szydłowiec


  Kolejka 24 - 12 maja 2010
KS Jastrząb 2 - 1 Gryf Policzna
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 3 Megawat Świerże Górne

9 czerwca

Wisła Solec 3 - 5 Centrum Radom
Wisła Chotcza 1 - 3 LUKS Ruda Wielka
Zawisza Sienno 0 - 0 Gryfia Mirów
Iskra Janów 0 - 2 Iłżanka Kazanów

w Kazanowie, Iskra gospodarzem

KP Jawor Stanisławice 4 - 0 WKS Zajezierze
KS Chomentów 0 - 1 Gracja Tczów


  Kolejka 25 - 15-16 maja 2010
KS Chomentów 0 - 2 KS Jastrząb
Gracja Tczów 4 - 1 KP Jawor Stanisławice
WKS Zajezierze 1 - 3 Iskra Janów
Iłżanka Kazanów 2 - 5 Zawisza Sienno

w pierwotnym terminie nie odby³ siê ze wzglêdu na z³y stan murawy

Gryfia Mirów 3 - 0 Wisła Chotcza

(wo)
w pierwotnym terminie nie odby³ sie ze wzglêdu na z³y stan boiska; w pó¼niejszym go¶cie nie dojechali

LUKS Ruda Wielka 0 - 3 Wisła Solec
Centrum Radom 3 - 0 Szydłowianka II Szydłowiec
Megawat Świerże Górne 1 - 2 Gryf Policzna


  Kolejka 26 - 22-23 maja 2010
KS Jastrząb 1 - 3 Megawat Świerże Górne
Gryf Policzna 0 - 1 Centrum Radom
Szydłowianka II Szydłowiec - LUKS Ruda Wielka
Wisła Solec 1 - 2 Gryfia Mirów
Wisła Chotcza 0 - 14 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 7 - 0 WKS Zajezierze
Iskra Janów 1 - 1 Gracja Tczów
KP Jawor Stanisławice 3 - 2 KS Chomentów


  Kolejka 27 - 29-30 maja 2010
KP Jawor Stanisławice 2 - 1 KS Jastrząb
KS Chomentów 2 - 1 Iskra Janów
Gracja Tczów 2 - 8 Zawisza Sienno
WKS Zajezierze 4 - 0 Wisła Chotcza
Iłżanka Kazanów 6 - 0 Wisła Solec
Gryfia Mirów 5 - 0 Szydłowianka II Szydłowiec
LUKS Ruda Wielka 1 - 6 Gryf Policzna
Centrum Radom 4 - 0 Megawat Świerże Górne


  Kolejka 28 - 05-06 czerwiec 2010
KS Jastrząb 4 - 4 Centrum Radom
Megawat Świerże Górne 3 - 1 LUKS Ruda Wielka
Gryf Policzna 0 - 3 Gryfia Mirów
Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 3 Iłżanka Kazanów
Wisła Solec 5 - 1 WKS Zajezierze
Wisła Chotcza 2 - 5 Gracja Tczów
Zawisza Sienno 8 - 1 KS Chomentów
Iskra Janów 3 - 1 KP Jawor Stanisławice


  Kolejka 29 - 12-13 czerwiec 2010
Iskra Janów 2 - 2 KS Jastrząb
KP Jawor Stanisławice 2 - 3 Zawisza Sienno
KS Chomentów 9 - 2 Wisła Chotcza
Gracja Tczów 13 - 1 Wisła Solec
WKS Zajezierze 0 - 4 Szydłowianka II Szydłowiec
Iłżanka Kazanów 2 - 2 Gryf Policzna
Gryfia Mirów 3 - 0 Megawat Świerże Górne
LUKS Ruda Wielka 0 - 0 Centrum Radom


  Kolejka 30 - 19-20 czerwiec 2010
KS Jastrząb 4 - 1 LUKS Ruda Wielka
Gryfia Mirów 3 - 0 Centrum Radom
Iłżanka Kazanów 9 - 0 Megawat Świerże Górne
Gryf Policzna 3 - 0 WKS Zajezierze

(walkower)

Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 3 Gracja Tczów
Wisła Solec 1 - 3 KS Chomentów
Wisła Chotcza 0 - 4 KP Jawor Stanisławice
Zawisza Sienno 7 - 1 Iskra Janów

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!