LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2016/2017 - Campeon.pl Liga Okręgowa



  Kolejka 1 - 13-14 sierpnia 2016
Iłżanka Kazanów 1 - 5 KS Warka
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 2 LKS Jedlińsk
TKKF Grójec 0 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Polonia Iłża 1 - 2 Mazowsze Grójec
Zawisza Sienno 6 - 2 Pilica Nowe Miasto
Zamłynie Radom 4 - 1 Legion Glowaczów
Centrum Radom 4 - 2 KS Potworów
Zwolenianka Zwoleń 1 - 4 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 2 - 20-21 sierpnia 2016
KS Warka 1 - 1 KS Potworów
Legion Glowaczów 1 - 0 Centrum Radom
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 Zamłynie Radom
Mazowsze Grójec 5 - 1 Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia - Letnisko 5 - 0 Polonia Iłża
Powiślanka Lipsko 0 - 0 TKKF Grójec
LKS Jedlińsk 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów 0 - 2 Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 3 - 27-28 sierpnia 2016
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 6 KS Warka
Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 Iłżanka Kazanów
TKKF Grójec 1 - 2 LKS Jedlińsk
Polonia Iłża 0 - 3 Powiślanka Lipsko

gospodarze nie stawili siê na mecz (walkower)

Zawisza Sienno 1 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Mazowsze Grójec 0 - 3 Zamłynie Radom
Centrum Radom 4 - 0 Pilica Nowe Miasto
KS Potworów 1 - 4 Legion Glowaczów


  Kolejka 4 - 31 sierpnia 2016
Pilica Nowe Miasto 3 - 1 KS Potworów
Mazowsze Grójec 0 - 1 Centrum Radom
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 3 Zamłynie Radom
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Zawisza Sienno
LKS Jedlińsk 6 - 0 Polonia Iłża
Iłżanka Kazanów 4 - 3 TKKF Grójec
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 2 Zwolenianka Zwoleń
KS Warka 2 - 3 Legion Glowaczów


  Kolejka 5 - 03-04 września 2016
Zwolenianka Zwoleń 0 - 1 KS Warka
TKKF Grójec 0 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Polonia Iłża 3 - 3 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 3 - 4 LKS Jedlińsk
Zamłynie Radom 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Centrum Radom 0 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
KS Potworów 3 - 3 Mazowsze Grójec
Legion Glowaczów 1 - 0 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 6 - 10-11 września 2016
KS Warka 0 - 0 Pilica Nowe Miasto
Mazowsze Grójec 2 - 0 Legion Glowaczów
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 0 KS Potworów
Powiślanka Lipsko 1 - 1 Centrum Radom
LKS Jedlińsk 3 - 0 Zamłynie Radom
Iłżanka Kazanów 1 - 4 Zawisza Sienno
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 0 Polonia Iłża
Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 TKKF Grójec


  Kolejka 7 - 17-18 września 2016
TKKF Grójec 0 - 2 KS Warka
Polonia Iłża 2 - 4 Zwolenianka Zwoleń
Zawisza Sienno 1 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom 5 - 0 Iłżanka Kazanów
Centrum Radom 0 - 0 LKS Jedlińsk
KS Potworów 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów 3 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Mazowsze Grójec 1 - 2 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 8 - 24-25 wrzesnia
KS Warka 1 - 2 Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 1 Pilica Nowe Miasto
Powiślanka Lipsko 7 - 2 Legion Glowaczów
LKS Jedlińsk 1 - 0 KS Potworów
Iłżanka Kazanów 0 - 0 Centrum Radom
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 2 Zamłynie Radom
Zwolenianka Zwoleń 1 - 2 Zawisza Sienno
TKKF Grójec 4 - 1 Polonia Iłża


  Kolejka 9 - 01-02 października 2016
Polonia Iłża 1 - 6 KS Warka
Zawisza Sienno 2 - 1 TKKF Grójec
Zamłynie Radom 3 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Centrum Radom 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
KS Potworów 1 - 3 Iłżanka Kazanów
Legion Glowaczów 0 - 3 LKS Jedlińsk
Pilica Nowe Miasto 2 - 2 Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec 1 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 10 - 8-9 października 2016
KS Warka 0 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Powiślanka Lipsko 2 - 3 Mazowsze Grójec
LKS Jedlińsk 3 - 0 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 4 - 2 Legion Glowaczów
Skaryszewianka Skaryszew 4 - 3 KS Potworów
Zwolenianka Zwoleń 2 - 3 Centrum Radom
TKKF Grójec 0 - 1 Zamłynie Radom
Polonia Iłża 4 - 4 Zawisza Sienno


  Kolejka 11 - 15-16 października 2016
Zawisza Sienno 3 - 4 KS Warka
Zamłynie Radom 3 - 4 Polonia Iłża
Centrum Radom 2 - 3 TKKF Grójec
KS Potworów 3 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Legion Glowaczów 3 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Pilica Nowe Miasto 0 - 3 Iłżanka Kazanów
Mazowsze Grójec 0 - 0 LKS Jedlińsk
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 12 - 22-23 października 2016
KS Warka 0 - 1 Powiślanka Lipsko
LKS Jedlińsk 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Iłżanka Kazanów 1 - 3 Mazowsze Grójec
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 3 Pilica Nowe Miasto
Zwolenianka Zwoleń 1 - 2 Legion Glowaczów
TKKF Grójec 1 - 0 KS Potworów
Polonia Iłża 0 - 0 Centrum Radom
Zawisza Sienno 1 - 5 Zamłynie Radom


  Kolejka 13 - 29-30 października 2016
Zamłynie Radom 1 - 1 KS Warka
Centrum Radom 6 - 2 Zawisza Sienno
KS Potworów 0 - 2 Polonia Iłża
Legion Glowaczów 1 - 2 TKKF Grójec
Pilica Nowe Miasto 2 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Mazowsze Grójec 4 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Iłżanka Kazanów 1 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Powiślanka Lipsko 1 - 2 LKS Jedlińsk


  Kolejka 14 - 05-06 listopada 2016
KS Warka 1 - 0 LKS Jedlińsk
Iłżanka Kazanów 2 - 5 Powiślanka Lipsko
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zwolenianka Zwoleń 2 - 6 Mazowsze Grójec
TKKF Grójec 0 - 0 Pilica Nowe Miasto
Polonia Iłża 2 - 2 Legion Glowaczów
Zawisza Sienno 0 - 2 KS Potworów
Zamłynie Radom 0 - 3 Centrum Radom


  Kolejka 15 - 12-13 listopada 2016
Centrum Radom 2 - 2 KS Warka
KS Potworów 4 - 0 Zamłynie Radom
Legion Glowaczów 1 - 1 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto 6 - 0 Polonia Iłża
Mazowsze Grójec 4 - 0 TKKF Grójec
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 5 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
LKS Jedlińsk 2 - 0 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 16 - 18-19 marca 2017
KS Warka 1 - 1 Iłżanka Kazanów
LKS Jedlińsk 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 TKKF Grójec

walkower

Mazowsze Grójec 2 - 0 Polonia Iłża
Pilica Nowe Miasto 1 - 2 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 0 - 3 Zamłynie Radom
KS Potworów 0 - 3 Centrum Radom
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 17 - 25-26 marca 2017
KS Potworów 2 - 1 KS Warka
Centrum Radom 4 - 2 Legion Glowaczów
Zamłynie Radom 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Zawisza Sienno 0 - 0 Mazowsze Grójec
Polonia Iłża 1 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
TKKF Grójec 0 - 3 Powiślanka Lipsko

walkower

Zwolenianka Zwoleń 1 - 7 LKS Jedlińsk

w pierwotnym terminie (26 marca, 13:00) odwo?any

Skaryszewianka Skaryszew 3 - 1 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 18 - 01-02 kwietnia 2017
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 3 KS Warka
Iłżanka Kazanów 2 - 4 Zwolenianka Zwoleń
LKS Jedlińsk 3 - 0 TKKF Grójec

walkower

Powiślanka Lipsko 3 - 1 Polonia Iłża
Jodła Jedlnia - Letnisko 4 - 4 Zawisza Sienno
Zamłynie Radom 1 - 1 Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto 0 - 0 Centrum Radom
Legion Glowaczów 0 - 2 KS Potworów


  Kolejka 19 - 08-09 kwietnia 2017
KS Potworów 1 - 2 Pilica Nowe Miasto
Centrum Radom 0 - 1 Mazowsze Grójec
Zamłynie Radom 0 - 5 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno 1 - 3 Powiślanka Lipsko
Polonia Iłża 0 - 5 LKS Jedlińsk
TKKF Grójec 0 - 3 Iłżanka Kazanów

walkower

Zwolenianka Zwoleń 3 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Legion Glowaczów 2 - 2 KS Warka


  Kolejka 20 - 14-15 kwietnia 2017
KS Warka 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 0 TKKF Grójec

walkower

Iłżanka Kazanów 1 - 0 Polonia Iłża
LKS Jedlińsk 0 - 0 Zawisza Sienno
Powiślanka Lipsko 2 - 2 Zamłynie Radom
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 4 Centrum Radom
Mazowsze Grójec 3 - 1 KS Potworów
Pilica Nowe Miasto 3 - 1 Legion Glowaczów


  Kolejka 21 - 22-23 kwietnia 2017
Pilica Nowe Miasto 1 - 2 KS Warka
Legion Glowaczów 0 - 1 Mazowsze Grójec
KS Potworów 2 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Centrum Radom 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Zamłynie Radom 1 - 1 LKS Jedlińsk
Zawisza Sienno 0 - 0 Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża 0 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
TKKF Grójec 0 - 3 Zwolenianka Zwoleń

walkower



  Kolejka 22 - 29-30 kwietnia 2017
KS Warka 3 - 0 TKKF Grójec

walkower

Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 Polonia Iłża

10 maja, 17:30

Skaryszewianka Skaryszew 1 - 1 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 2 - 0 Zamłynie Radom
LKS Jedlińsk 2 - 1 Centrum Radom
Powiślanka Lipsko 3 - 0 KS Potworów
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 1 Legion Glowaczów
Pilica Nowe Miasto 2 - 1 Mazowsze Grójec


  Kolejka 23 - 06-07 maja 2017
Mazowsze Grójec 3 - 0 KS Warka
Pilica Nowe Miasto 3 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Legion Glowaczów 2 - 3 Powiślanka Lipsko
KS Potworów 0 - 2 LKS Jedlińsk
Centrum Radom 2 - 2 Iłżanka Kazanów
Zamłynie Radom 0 - 3 Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno 0 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Polonia Iłża 3 - 0 TKKF Grójec

walkower



  Kolejka 24 - 13-14 maja 2017
KS Warka 4 - 1 Polonia Iłża
TKKF Grójec 0 - 3 Zawisza Sienno

walkower

Zwolenianka Zwoleń 2 - 1 Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 2 Centrum Radom
Iłżanka Kazanów 1 - 2 KS Potworów
LKS Jedlińsk 2 - 1 Legion Glowaczów
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 3 Mazowsze Grójec


  Kolejka 25 - 20-21 maja 2017
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 0 KS Warka
Mazowsze Grójec 2 - 1 Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto 0 - 2 LKS Jedlińsk
Legion Glowaczów 1 - 0 Iłżanka Kazanów
KS Potworów 1 - 3 Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom 1 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Zamłynie Radom 3 - 0 TKKF Grójec

walkower

Zawisza Sienno 7 - 0 Polonia Iłża


  Kolejka 26 - 27-28 maja 2017
KS Warka 2 - 0 Zawisza Sienno
Polonia Iłża 1 - 5 Zamłynie Radom
TKKF Grójec 0 - 3 Centrum Radom

walkower

Zwolenianka Zwoleń 0 - 2 KS Potworów
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 2 Legion Glowaczów
Iłżanka Kazanów 2 - 6 Pilica Nowe Miasto

15 czerwca, 18:00

LKS Jedlińsk 2 - 0 Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 27 - 03-04 czerwca 2017
Powiślanka Lipsko 0 - 1 KS Warka
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 2 LKS Jedlińsk
Mazowsze Grójec 8 - 1 Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto 6 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Legion Glowaczów 3 - 0 Zwolenianka Zwoleń
KS Potworów 3 - 0 TKKF Grójec

walkower

Centrum Radom 1 - 3 Polonia Iłża
Zamłynie Radom 4 - 3 Zawisza Sienno


  Kolejka 28 - 10-11 czerwca 2017
KS Warka 2 - 1 Zamłynie Radom
Zawisza Sienno 4 - 1 Centrum Radom
Polonia Iłża 5 - 1 KS Potworów
TKKF Grójec 0 - 3 Legion Glowaczów

walkower

Zwolenianka Zwoleń 2 - 0 Pilica Nowe Miasto
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 3 Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 Iłżanka Kazanów
LKS Jedlińsk 1 - 1 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 29 - 17-18 czerwca 2017
LKS Jedlińsk 1 - 1 KS Warka
Powiślanka Lipsko 0 - 3 Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Mazowsze Grójec 5 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto 3 - 0 TKKF Grójec

Walkower

Legion Glowaczów 3 - 1 Polonia Iłża
KS Potworów 0 - 1 Zawisza Sienno
Centrum Radom 3 - 1 Zamłynie Radom


  Kolejka 30 - 24 czerwca 2017
KS Warka 0 - 0 Centrum Radom
Zamłynie Radom 5 - 0 KS Potworów
Zawisza Sienno 2 - 1 Legion Glowaczów
Polonia Iłża 1 - 1 Pilica Nowe Miasto
TKKF Grójec 0 - 3 Mazowsze Grójec

walkower

Zwolenianka Zwoleń 3 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 3 Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów 2 - 4 LKS Jedlińsk

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!