CSS Dropdown Menu
Aktualnosci

15.08.2021 - 22:37

Falstart w pierwszym meczu...

Nie udała się zawodnikom Zawiszy Sienno inauguracja sezonu w Klasie A. W meczu 1. kolejki zremisowali z Wisłą Solec 3:3.

Pierwsza połowa spotkania nie wskazywała na to, że mecz może zakończyć się innym wynikiem niż zwycięstwo podopiecznych Krzysztofa Sieczki. Siennieńscy piłkarze przeważali, stwarzali sobie co chwilę sytuacje do zdobycia bramki, z których wykorzystali trzy. Do siatki trafili Dominik Sito, Hubert Sobczyk i Sebastian Klaus z rzutu karnego.

Po zmianie stron obraz gry uległ diametralnej zmianie. W szeregi Zawiszy wkradła się niedokładność i nerwowość. Zawodnicy popełniali proste błędy co ułatwiało rywalom zadanie. Skończyło się tym, że goście doprowadzili do remisu tuż przed końcem meczu a już doliczonym czasie gry mogli nawet przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę

Sobotnie spotkanie Zawisza kończył w dziewiątkę. Przedwcześnie boisko opuścili Sebastian Klaus w 72 minucie (2 zółte kartki) oraz Piotr Kutera w 83 minucie - czerwona kartka za odepchnięcie rywala. Ogólnie sędzia pokazał 13 zóltych kartek oraz 3 czerwone.

Zawisza Sienno - Wisła Solec 3:3
1:0 - 12' Dominik Sito
2:0 - 26' Hubert Sobczyk
3:0 - 35' Sebastian Klaus (karny)
3:1 - 50' Piotr Mróz
3:2 - 60' Rafał Krupa (k)
3:3 - 88' Paweł Zaborski