Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Aktualności

Sparingowe zwycięstwo z Oronką

17.07.2011 - 17:55  | Mathis |  komentarze: 7

W pierwszym spotkaniu sparingowym Zawisza Sienno pokonał Oronkę Orońsko 3:1 (2:0)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sebastian Klaus (2) i Paweł Sieczka

W siennieńskiej ekipie wystąpiło 5 testowanych zawodników, którzy w oczach sztabu szkoleniowego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i mogą być realnym wzmocnieniem zespołu.

Relacja z meczu opublikowana przez stronę oronkaoronsko.republika.pl:
Oronka rozegrała dziś pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Zespół trenera Krzysztofa Kowalskiego przegrał z Zawiszą Sienno 1:3. Goście objęli prowadzenie już w 1 minucie spotkania. Kolejny piłkarz Zawiszy trafił do siatki w 18 minucie po strzale z rzutu wolnego z ostrego kąta. Później trzy udane interwencje zanotował bramkarz drużyny z Sienna, a dwa potężne uderzenia Daniela Czubaka zablokowali obrońcy. W 37 minucie Dominik Płowiec obronił dobry strzał jednego z rywali. Tuż przed przerwą futbolówkę z pustej bramki Oronki wybił Krzysztof Gumulak. W 48 minucie Łukasz Arak wykorzystał rzut karny i zdobył kontaktowego gola. W 72 minucie zawodnik Zawiszy podwyższył wynik pięknym technicznym lobem z około 30 metrów. Po chwili gospodarzy przed utratą bramki uratował Jarosław Michalec, który zablokował strzał z 6 metrów.

źródło: oronkaoronsko.republika.pl / własne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy!