LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Aktualności

Zapowiedź: Zawisza - Skaryszewianka
Zapowiedź: Zawisza - Skaryszewianka

01.05.2018 - 22:30  | Mathis |  komentarze: 0

W zaległym meczu 18. kolejki Zawisza Sienno zmierzy się na własnym stadionie ze Skaryszewianką Skaryszew. Spotkanie pierwotnie zaplanowane było na 18 marca ale ze względu na obfite opady śniegu cała kolejka została odwołana.

Prawdziwy ból głowy z zestawieniem wyjściowej jedenastki ma trener Krzysztof Sieczka. Z różnych przyczyn może zabraknąć aż 7 zawodników. Z powodu kontuzji nie zagrają Michał Klaus i Adrian Strąk. Za nadmiar żółtych kartek pauzuje Kamil Kubiak. Dodatkowo w środowym meczu nie zagrają Rafał Barański i Jakub Mroczkowski, a pod znakiem zapytania stoją występy Jakuba Dąbrowskiego oraz Bartłomieja Niedbały, którzy odnieśli urazy w meczu w Pionkach.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Suwała jako sędzia główny. Na liniach asystować  mu będą Daniel Maciejewski oraz Marcin Kosiński.

Zawisza - Skaryszewianka, 02.05.2018, godz. 17.00, Sienno

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy!

Komentarze

Do tego newsa nie dodano jeszcze komentarzy.
Możesz być pierwszy!

Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!