LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Aktualności

Zapowiedź: Zawisza - Zamłynie Radom
Zapowiedź: Zawisza - Zamłynie Radom

17.04.2018 - 23:15  | Mathis |  komentarze: 0

W meczu 23. kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej Zawisza Sienno będzie podejmować na własnym stadionie Zamłynie Radom. Zawody zaplanowano na środę 18 kwietnia na godz. 17:00

Radomski zespół obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli ligi okręgowej. Wiosną Zamłynie prezentuje solidny poziom. Spośród 4 rozegranych spotkań, 3 rozstrzygnęli na swoją korzyść. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia wygrana 3:1 z Jodłą Jedlnia-Let.

W ostatnich dwóch meczach podopieczni Krzysztofa Sieczka zdobyli 7 bramek z czego aż 6 razy na listę strzelców wpisał się Michał Klaus. Jedynie niepokoić może gra defensywy ponieważ wiosną tracimy średnio 3 bramki na mecz. Jeśli w środę zagramy uważnie w obronie a Michał Klaus utrzyma formę strzelecką to kibice Zawiszy nie będą musieli się martwić o punkty.

Sędzią głównym spotkania będzie Daniel Sobania. Na liniach asystować mu będą Ireneusz Jastrzębski oraz Hubert Jasek

Zawisza - Zamłynie, 17.IV.2018, godz 17.00, Sienno

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy!

Komentarze

Do tego newsa nie dodano jeszcze komentarzy.
Możesz być pierwszy!

Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!