LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Aktualności

Zapowiedź: Zawisza - Jodła Jedlnia-Let.
Zapowiedź: Zawisza - Jodła Jedlnia-Let.

30.03.2018 - 23:15  | Mathis |  komentarze: 0

W meczu 20 kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej Zawisza Sienno zmierzy się na własnym stadionie z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Będzie to dopiero pierwsze spotkanie podopiecznych Krzysztofa Sieczki w rundzie wiosennej. Dwie poprzednie kolejki nie odbyły się ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.

W przerwie zimowej w szeregach Zawiszy nastąpiło kilka zmian. Z klubu odeszli Michał Kutera (wrócił do Polonii Iłża) oraz Włodzimierz Łukasiak, który przeniósł się do Powiślanki Liposko. Do Zawiszy natomiast trafiło dwóch nowych graczy. Bartłomiej Niedbała został wypożyczony z KSZO Ostrowiec Św. oraz Marcin Michałek z Powiślanki Lipsko (transfer definitywny). Dodatkowo kadrę zespołu uzupełniło dwóch młodych zawodników: Damian Okurowski oraz Łukasz Pawlina. Niestety w rundzie wiosennej na boisku nie zobaczymy Adriana Strąka, który doznał poważnej kontuzji.

W trakcie przygotowań do rundy rewanżowej Zawisza rozegrał 8 spotkań sparingowych (5 wygranych, 1 remis, 2 porażki). Najwięcej bramek w grach kontrolnych zdobył Bartłomiej Niedbała, który aż 10-krotnie pokonał bramkarzy rywali. Miejmy nadzieję że młody gracz przełoży skuteczność na mecze ligowe i już w pojedynku z Jodłą wpisze się na listę strzelców.

Zespół Jodły przerwę zimową spędził na wysokim 6 miejscu. Podopieczni Tomasza Dziubińskiego w trakcie rundy jesiennej zdobyli 32 punkty tracąc tylko 17 bramek. W drużynie w przerwie zimowej zaszło kilka zmian. Do zespołu  dołączyli: Łukasz Pełka (Drogowiec Jedlińsk), Daniel Poczuła (Opolanin Opole Lubelskie) oraz Adam Jedynak (z zespołu juniorów). Z klubu odeszli Arkadiusz Miecznikowski (Skaryszewianka) oraz Kamil Zakrzewski (LKS Promna).


Spotkanie poprowadzą sędziowie: Daniel Głowacki jako główny oraz asystenci Daniel Brzeski i Dawid Muc.

Zawisza - Jodła, 31.03.2018, Sienno, godz. 10:30


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy!

Komentarze

Do tego newsa nie dodano jeszcze komentarzy.
Możesz być pierwszy!

Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!