LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Aktualności

Orzeł wygrywa, kuriozalny karny i Zawisza w dziewiątkę...
Orzeł wygrywa, kuriozalny karny i Zawisza w dziewiątkę...

30.09.2017 - 23:49  | Mathis |  komentarze: 0

W meczu 10 kolejki Zawisza Sienno przegrał w Wierzbicy z tamtejszym Orłem 1:3.

Kuriozalna decyzja sędziego z 44 minuty o podyktowaniu rzutu karnego wypaczyła wynik spotkania. Wtedy to po rzekomym faulu został podyktowany rzut karny dla gospodarzy. "Karny z kapelusza" to najłagodniejsze określenie sytuacji, kiedy arbiter odgwizduje przewinienie zawodnika, który jest przy piłce a rywal atakuje z tyłu i przewraca się. Oczywiście takie orzeczenia sędziego powodują protesty zawodników i nie inaczej było w tej sytuacji. Protestujący Rafał Lasocki i Artur Rożek ujrzeli żółte kartki a Sebastian Klaus, który najgłośniej wyrażał swoje niezadowolenie zobaczył kartkę koloru czerwonego.
Bramka do szatni i dodatkowo gra w osłabieniu wydawałoby się, że mogą podciąć skrzydła ale podopieczni Krzysztofa Sieczki nie poddali się i niespełna 5 minut po zmianie stron doprowadzili do remisu. Do siatki gospodarzy trafił Jakub Dąbrowski, dla którego było to premierowe trafienie w brawach Zawiszy. Miejscowi odpowiedzieli trafieniem w 56 minucie a 4 minuty później drużyna z Sienna otrzymała kolejny cios. Czerwoną kartką za faul został ukarany Kamil Kubiak i nasz zespół przez ostatnie pół godziny musiał radzić sobie w "dziewiątkę". W tym przypadku też pojawiły się głosy że zagranie zawodnika Zawiszy nie było aż tak niebezpieczne aby kwalifikowało się do wykluczenia z meczu.

Bez dwóch zawodników na grząskim boisku ciężko odwrócić losy spotkania a dodatkowo w końcówce gospodarze zdobyli jeszcze 3 bramkę i to oni zgarnęli komplet punktów.

Orzeł - Zawisza 3:1 (1:0)
1:0 - 44. Stąpór (karny)
1:1 - 49. Dąbrowski
2:1 - 56. Dziurzyński
3:1 - 89. Ankurowski

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy!

Komentarze

Do tego newsa nie dodano jeszcze komentarzy.
Możesz być pierwszy!

Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!