Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Aktualności

Inauguracja na szóstkę!

12.08.2017 - 17:39  | Mathis |  komentarze: 0

Bardzo dobre spotkanie rozegrali piłkarze Zawiszy na inaugurację rozgrywek ligi okręgowej sezonu 2017/2018. W Skaryszewie rozbili tamtejszą Skaryszewiankę aż 6:1!

Przed meczem ciężko było wskazać faworyta spotkania bo obie drużyny w I rundzie Pucharu Polski przegrały swoje mecze prezentując dość wakacyjną formę.

Początek sobotniego spotkania nie był zbyt emocjonujący. Gra toczyła się w większości w środku pola a sytuacji bramkowych praktycznie nie było wcale. Wtedy to w 19 minucie dał o sobie znać najlepszy strzelec Zawiszy ostatniego sezonu Michał Klaus. Popędził lewą stroną boiska ograł obrońców i wyłożył piłkę do wbiegającego Przemysława Młynka, któremu pozostało tylko dołożyć nogę. Chwilę póżniej ponownie Michał Klaus w roli głównej i ponownie bliźniacza akcja to tej pierwszej po której nasz zespół objął prowadzenie. Tym razem akcję zamknął Michał Kutera i podwyższył na 2:0. 34 minuta i kolejny gol dla Zawiszy i kolejna asysta Michała Klausa, który powtórzył po raz trzeci rajd lewym skrzydłem, ogranie obrońców i wyłożenie piłki do wbiegającego partnera z drużyny. Tym razem strzelcem był Sebastian Klaus. Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Michał Klaus i stało się jasne, że nasz zespół zgranie komplet punktów.

Druga połowa ponownie należała do zawodników Zawiszy, którzy strzelili jeszcze 2 bramki. Gospodarze byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym golem.

Inauguracyjne spotkanie w Skaryszewie zakończyło się pogromem miejscowych aż 1:6.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy!