LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2015/2016 - Campeon Liga Okręgowa



  Kolejka 1 - 15-16 sierpnia 2015
Pilica Nowe Miasto 2 - 1 Proch Pionki
KP Jawor Stanisławice 0 - 6 LKS Jedlińsk
Polonia Iłża 2 - 1 Plon Garbatka
Zawisza Sienno 5 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
LKS Promna 2 - 0 KS Potworów
Mazowsze Grójec 1 - 2 Legion Glowaczów
Powiślanka Lipsko 4 - 0 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 2 - 22-23 sierpnia 2015
Plon Garbatka 0 - 5 Zawisza Sienno
KS Potworów 0 - 3 Mazowsze Grójec
Legion Glowaczów 2 - 4 Powiślanka Lipsko
LKS Jedlińsk 0 - 1 Polonia Iłża
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 3 Skaryszewianka Skaryszew
Pilica Nowe Miasto 6 - 0 KP Jawor Stanisławice
Proch Pionki 2 - 0 Iłżanka Kazanów
Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 LKS Promna


  Kolejka 3 - 29-30 sierpnia 2015
Iłżanka Kazanów 3 - 7 Legion Glowaczów
Mazowsze Grójec 4 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Zawisza Sienno 1 - 4 LKS Jedlińsk
KP Jawor Stanisławice 0 - 2 Proch Pionki
Polonia Iłża 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Powiślanka Lipsko 5 - 1 KS Potworów
LKS Promna 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew 4 - 0 Plon Garbatka


  Kolejka 4 - 02 września 2015
LKS Jedlińsk 1 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 3 Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto 4 - 2 Zawisza Sienno
Plon Garbatka 0 - 1 LKS Promna
KS Potworów 1 - 1 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 2 - 1 Legion Glowaczów
KP Jawor Stanisławice 1 - 8 Polonia Iłża
Zwolenianka Zwoleń 1 - 3 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 5 - 05-06 września 2015
Mazowsze Grójec 2 - 0 Plon Garbatka
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 1 Pilica Nowe Miasto
Legion Glowaczów 1 - 0 KS Potworów
Iłżanka Kazanów 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
LKS Jedlińsk 1 - 3 LKS Promna
Zawisza Sienno 2 - 1 KP Jawor Stanisławice
Polonia Iłża 1 - 1 Proch Pionki


  Kolejka 6 - 12-13 września 2015
LKS Jedlińsk 2 - 1 Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 3 Iłżanka Kazanów

walkower - wynik na boisku 2-1; w dru¿ynie gospodarzy wyst±pi³ nieuprawniony zawodnik

KP Jawor Stanisławice 0 - 4 Skaryszewianka Skaryszew
Polonia Iłża 0 - 0 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 LKS Promna
Plon Garbatka 3 - 0 Powiślanka Lipsko

walkower (na boisku 1:1)

Proch Pionki 2 - 0 KS Potworów
Zwolenianka Zwoleń 5 - 4 Legion Glowaczów


  Kolejka 7 - 19-20 września 2015
Mazowsze Grójec 3 - 2 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 2 - 1 Plon Garbatka
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 0 Legion Glowaczów
KS Potworów 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 0 - 1 LKS Jedlińsk
LKS Promna 3 - 0 KP Jawor Stanisławice
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 1 Polonia Iłża
Zawisza Sienno 1 - 3 Proch Pionki


  Kolejka 8 - 26-27 września 2015
Proch Pionki 0 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 KS Potworów
Plon Garbatka 2 - 5 Legion Glowaczów
LKS Jedlińsk 1 - 2 Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto 0 - 5 Powiślanka Lipsko
KP Jawor Stanisławice 2 - 2 Mazowsze Grójec
Polonia Iłża 1 - 2 LKS Promna
Zawisza Sienno 4 - 4 Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 9 - 03-04 pażdziernik 2015
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 1 Proch Pionki
LKS Promna 7 - 1 Zawisza Sienno
Mazowsze Grójec 2 - 1 Polonia Iłża
Powiślanka Lipsko 2 - 0 KP Jawor Stanisławice
Iłżanka Kazanów 3 - 1 Pilica Nowe Miasto
Legion Glowaczów 1 - 0 LKS Jedlińsk
KS Potworów 3 - 2 Plon Garbatka
Zwolenianka Zwoleń 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 10 - 10-11 październik 2015
Proch Pionki 2 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Plon Garbatka 0 - 0 Zwolenianka Zwoleń
LKS Jedlińsk 5 - 0 KS Potworów
Pilica Nowe Miasto 1 - 8 Legion Glowaczów
KP Jawor Stanisławice 1 - 1 Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża 2 - 2 Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno 1 - 4 Mazowsze Grójec
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 1 LKS Promna


  Kolejka 11 - 17-18 października 2015
LKS Promna 1 - 1 Proch Pionki
Mazowsze Grójec 1 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Powiślanka Lipsko 2 - 2 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 1 - 2 Polonia Iłża
Legion Glowaczów 4 - 2 KP Jawor Stanisławice
KS Potworów 2 - 2 Pilica Nowe Miasto
Zwolenianka Zwoleń 4 - 2 LKS Jedlińsk
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 3 Plon Garbatka


  Kolejka 12 - 24-25 października 2015
Proch Pionki 0 - 0 Plon Garbatka
LKS Jedlińsk 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Pilica Nowe Miasto 1 - 4 Zwolenianka Zwoleń
KP Jawor Stanisławice 0 - 2 KS Potworów
Polonia Iłża 2 - 0 Legion Glowaczów
Zawisza Sienno 1 - 0 Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 2 Powiślanka Lipsko
LKS Promna 0 - 2 Mazowsze Grójec


  Kolejka 13 - 07-08 listopada 2015
Mazowsze Grójec 0 - 0 Proch Pionki
Powiślanka Lipsko 1 - 0 LKS Promna
Iłżanka Kazanów 0 - 6 Skaryszewianka Skaryszew
Legion Glowaczów 1 - 0 Zawisza Sienno
KS Potworów 0 - 6 Polonia Iłża
Zwolenianka Zwoleń 6 - 1 KP Jawor Stanisławice
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 3 Pilica Nowe Miasto
Plon Garbatka 1 - 3 LKS Jedlińsk


  Kolejka 14 - 11 listopada 2015
Proch Pionki 2 - 1 LKS Jedlińsk
Pilica Nowe Miasto 3 - 0 Plon Garbatka
KP Jawor Stanisławice 1 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Polonia Iłża 2 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Zawisza Sienno 1 - 2 KS Potworów
Skaryszewianka Skaryszew 4 - 1 Legion Glowaczów
LKS Promna 2 - 1 Iłżanka Kazanów
Mazowsze Grójec 1 - 1 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 15 - 14-15 listopada 2015
Powiślanka Lipsko 2 - 3 Proch Pionki
Iłżanka Kazanów 2 - 2 Mazowsze Grójec
Legion Glowaczów 2 - 3 LKS Promna
KS Potworów 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Zwolenianka Zwoleń 6 - 1 Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 0 Polonia Iłża
Plon Garbatka 2 - 2 KP Jawor Stanisławice
LKS Jedlińsk 1 - 0 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 16 - 21-22 listopada 2015
Proch Pionki 5 - 0 Pilica Nowe Miasto
LKS Jedlińsk 2 - 0 KP Jawor Stanisławice
Plon Garbatka 2 - 2 Polonia Iłża
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 2 Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń 2 - 4 Skaryszewianka Skaryszew
KS Potworów 0 - 2 LKS Promna
Legion Glowaczów 3 - 1 Mazowsze Grójec
Iłżanka Kazanów 0 - 2 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 17 - 19-20 marca 2016
Zawisza Sienno 2 - 0 Plon Garbatka
Mazowsze Grójec 2 - 2 KS Potworów
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Legion Glowaczów
Polonia Iłża 1 - 0 LKS Jedlińsk
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
KP Jawor Stanisławice 3 - 1 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 0 - 5 Proch Pionki
LKS Promna 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 18 - 26 marca 2016
Legion Glowaczów 1 - 0 Iłżanka Kazanów
Zwolenianka Zwoleń 1 - 3 Mazowsze Grójec
LKS Jedlińsk 6 - 0 Zawisza Sienno
Proch Pionki 0 - 0 KP Jawor Stanisławice
Pilica Nowe Miasto 4 - 2 Polonia Iłża
KS Potworów 6 - 1 Powiślanka Lipsko
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 2 LKS Promna
Plon Garbatka 1 - 1 Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 19 - 02-03 kwietnia 2016
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 2 LKS Jedlińsk
Mazowsze Grójec 1 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno 1 - 3 Pilica Nowe Miasto
LKS Promna 2 - 1 Plon Garbatka
Iłżanka Kazanów 1 - 1 KS Potworów
Legion Glowaczów 1 - 1 Proch Pionki
Polonia Iłża 3 - 2 KP Jawor Stanisławice
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 20 - 09-10 kwietnia 2016
Plon Garbatka 0 - 4 Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
KS Potworów 6 - 0 Legion Glowaczów
Zwolenianka Zwoleń 4 - 0 Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia - Letnisko 4 - 2 Powiślanka Lipsko
LKS Jedlińsk 2 - 0 LKS Promna
KP Jawor Stanisławice 2 - 4 Zawisza Sienno
Proch Pionki 3 - 3 Polonia Iłża


  Kolejka 21 - 16-17 kwietnia 2016
Mazowsze Grójec 1 - 1 LKS Jedlińsk
Iłżanka Kazanów 1 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 0 KP Jawor Stanisławice
Zawisza Sienno 2 - 6 Polonia Iłża
LKS Promna 0 - 1 Pilica Nowe Miasto
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Plon Garbatka
KS Potworów 0 - 1 Proch Pionki
Legion Glowaczów 0 - 1 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 22 - 23-24 kwietnia 2016
Pilica Nowe Miasto 1 - 0 Mazowsze Grójec
Plon Garbatka 0 - 2 Iłżanka Kazanów
Legion Glowaczów 2 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zwolenianka Zwoleń 0 - 2 KS Potworów
LKS Jedlińsk 1 - 3 Powiślanka Lipsko
KP Jawor Stanisławice 1 - 2 LKS Promna
Polonia Iłża 3 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Proch Pionki 8 - 0 Zawisza Sienno


  Kolejka 23 - 30 kwietnia / 1 maja 2016
Zwolenianka Zwoleń 0 - 3 Proch Pionki
KS Potworów 0 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Legion Glowaczów 3 - 0 Plon Garbatka
Iłżanka Kazanów 1 - 0 LKS Jedlińsk
Powiślanka Lipsko 1 - 1 Pilica Nowe Miasto
Mazowsze Grójec 1 - 0 KP Jawor Stanisławice
LKS Promna 1 - 4 Polonia Iłża
Skaryszewianka Skaryszew 5 - 1 Zawisza Sienno


  Kolejka 24 - 07-08 maja 2016
Proch Pionki 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno 3 - 2 LKS Promna
Polonia Iłża 4 - 0 Mazowsze Grójec
KP Jawor Stanisławice 2 - 3 Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto 3 - 0 Iłżanka Kazanów
LKS Jedlińsk 2 - 0 Legion Glowaczów
Plon Garbatka 2 - 1 KS Potworów
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 2 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 25 - 14-15 maja 2016
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 2 Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń 1 - 2 Plon Garbatka
KS Potworów 0 - 4 LKS Jedlińsk
Legion Glowaczów 1 - 1 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 4 - 1 KP Jawor Stanisławice
Powiślanka Lipsko 1 - 1 Polonia Iłża
Mazowsze Grójec 5 - 2 Zawisza Sienno
LKS Promna 2 - 2 Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 26 - 21-22 maja 2016
Proch Pionki 4 - 0 LKS Promna
Skaryszewianka Skaryszew 4 - 1 Mazowsze Grójec
Zawisza Sienno 0 - 3 Powiślanka Lipsko
Polonia Iłża 0 - 4 Iłżanka Kazanów
KP Jawor Stanisławice 1 - 2 Legion Glowaczów
Pilica Nowe Miasto 4 - 1 KS Potworów
LKS Jedlińsk 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Plon Garbatka 1 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 27 - 27-28 maja 2016
Plon Garbatka 0 - 7 Proch Pionki
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 1 LKS Jedlińsk
Zwolenianka Zwoleń 2 - 2 Pilica Nowe Miasto
KS Potworów 4 - 2 KP Jawor Stanisławice
Legion Glowaczów 4 - 2 Polonia Iłża
Iłżanka Kazanów 5 - 2 Zawisza Sienno
Powiślanka Lipsko 1 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Mazowsze Grójec 0 - 4 LKS Promna


  Kolejka 28 - 04-05 czerwca 2016
Proch Pionki 2 - 2 Mazowsze Grójec
LKS Promna 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 1 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 3 - 1 Legion Glowaczów
Polonia Iłża 1 - 3 KS Potworów
KP Jawor Stanisławice 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
LKS Jedlińsk 3 - 2 Plon Garbatka


  Kolejka 29 - 11-12 czerwca 2016
LKS Jedlińsk 2 - 2 Proch Pionki
Plon Garbatka 2 - 3 Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia - Letnisko 5 - 2 KP Jawor Stanisławice
Zwolenianka Zwoleń 6 - 0 Polonia Iłża
KS Potworów 8 - 1 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 3 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Iłżanka Kazanów 2 - 3 LKS Promna
Powiślanka Lipsko 0 - 0 Mazowsze Grójec


  Kolejka 30 - 18 czerwca 2016
Proch Pionki 3 - 0 Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec 0 - 0 Iłżanka Kazanów
LKS Promna 5 - 2 Legion Glowaczów
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 0 KS Potworów
Zawisza Sienno 4 - 4 Zwolenianka Zwoleń
Polonia Iłża 0 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
KP Jawor Stanisławice 2 - 1 Plon Garbatka
Pilica Nowe Miasto 0 - 1 LKS Jedlińsk

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!