LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2014/2015 - Campeon.pl Liga Okręgowa



  Kolejka 1 - 16-17 września 2014
Iłżanka Kazanów 0 - 3 LKS Promna
KS Potworów 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Proch Pionki 2 - 0 Legion Glowaczów
KP Jawor Stanisławice 4 - 2 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto 2 - 3 Powiślanka Lipsko
Plon Garbatka 3 - 3 KS Warka
Polonia Iłża 5 - 2 Wulkan Zakrzew
Radomiak II Radom 1 - 1 Oronka Orońsko


  Kolejka 2 - 23-24 sierpnia 2014
LKS Promna 6 - 1 Oronka Orońsko
KS Warka 8 - 2 Radomiak II Radom
Wulkan Zakrzew 2 - 5 Plon Garbatka

w pierwotnym terminie odwo³any z powodu zalania boiska - rozegrany 10 wrze¶nia

Powiślanka Lipsko 2 - 0 Polonia Iłża
Zawisza Sienno 3 - 2 Pilica Nowe Miasto

w I³¿y

Legion Glowaczów 3 - 0 KP Jawor Stanisławice
Jodła Jedlnia - Letnisko 4 - 3 Proch Pionki
Iłżanka Kazanów 1 - 2 KS Potworów


  Kolejka 3 - 27 sierpnia 2014
KS Potworów 2 - 2 LKS Promna
Proch Pionki 1 - 1 Iłżanka Kazanów
KP Jawor Stanisławice 0 - 5 Jodła Jedlnia - Letnisko

28 sierpnia w Kozienicach

Pilica Nowe Miasto 3 - 1 Legion Glowaczów
Polonia Iłża 7 - 1 Zawisza Sienno
Plon Garbatka 3 - 1 Powiślanka Lipsko
Radomiak II Radom 3 - 2 Wulkan Zakrzew
Oronka Orońsko 1 - 2 KS Warka


  Kolejka 4 - 30-31 sierpnia 2014
LKS Promna 0 - 0 KS Warka
Wulkan Zakrzew 2 - 2 Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko 6 - 0 Radomiak II Radom
Zawisza Sienno 1 - 3 Plon Garbatka
Legion Glowaczów 3 - 3 Polonia Iłża
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 2 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 1 - 2 KP Jawor Stanisławice
KS Potworów 0 - 2 Proch Pionki


  Kolejka 5 - 06-07 września 2014
Proch Pionki 2 - 2 LKS Promna
KP Jawor Stanisławice 3 - 1 KS Potworów
Pilica Nowe Miasto 4 - 5 Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża 4 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Plon Garbatka 1 - 1 Legion Glowaczów
Radomiak II Radom 4 - 2 Zawisza Sienno
Oronka Orońsko 1 - 0 Powiślanka Lipsko
KS Warka 4 - 1 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 6 - 13-14 września 2014
LKS Promna 4 - 2 Wulkan Zakrzew
Powiślanka Lipsko 0 - 0 KS Warka
Zawisza Sienno 10 - 0 Oronka Orońsko
Legion Glowaczów 3 - 2 Radomiak II Radom
Jodła Jedlnia - Letnisko 5 - 1 Plon Garbatka
Iłżanka Kazanów 3 - 4 Polonia Iłża
KS Potworów 0 - 0 Pilica Nowe Miasto
Proch Pionki 5 - 0 KP Jawor Stanisławice


  Kolejka 7 - 20-21 września 2014
KP Jawor Stanisławice 1 - 1 LKS Promna
Pilica Nowe Miasto 2 - 0 Proch Pionki
Polonia Iłża 2 - 3 KS Potworów
Plon Garbatka 1 - 0 Iłżanka Kazanów
Radomiak II Radom 3 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Oronka Orońsko 1 - 0 Legion Glowaczów
KS Warka 6 - 2 Zawisza Sienno
Wulkan Zakrzew 1 - 4 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 8 - 27-28 września 2014
LKS Promna 5 - 2 Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno 4 - 1 Wulkan Zakrzew
Legion Glowaczów 1 - 2 KS Warka
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 1 Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów 4 - 0 Radomiak II Radom
KS Potworów 0 - 2 Plon Garbatka
Proch Pionki 2 - 3 Polonia Iłża
KP Jawor Stanisławice 0 - 3 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 9 - 04-05 października 2014
Pilica Nowe Miasto 1 - 2 LKS Promna
Polonia Iłża 6 - 0 KP Jawor Stanisławice
Plon Garbatka 0 - 2 Proch Pionki
Radomiak II Radom 2 - 1 KS Potworów
Oronka Orońsko 0 - 2 Iłżanka Kazanów
KS Warka 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Wulkan Zakrzew 2 - 0 Legion Glowaczów
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Zawisza Sienno


  Kolejka 10 - 11-12 października 2014
LKS Promna 3 - 4 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 2 - 2 Powiślanka Lipsko
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 1 Wulkan Zakrzew
Iłżanka Kazanów 2 - 0 KS Warka
KS Potworów 3 - 0 Oronka Orońsko
Proch Pionki 4 - 0 Radomiak II Radom
KP Jawor Stanisławice 2 - 3 Plon Garbatka
Pilica Nowe Miasto 2 - 5 Polonia Iłża


  Kolejka 11 - 18-19 października 2014
Polonia Iłża 2 - 1 LKS Promna
Plon Garbatka 1 - 1 Pilica Nowe Miasto
Radomiak II Radom 0 - 3 KP Jawor Stanisławice
Oronka Orońsko 1 - 4 Proch Pionki
KS Warka 1 - 0 KS Potworów
Wulkan Zakrzew 0 - 2 Iłżanka Kazanów
Powiślanka Lipsko 0 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno 4 - 2 Legion Glowaczów


  Kolejka 12 - 25-26 października 2014
LKS Promna 3 - 1 Legion Glowaczów
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 3 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 2 - 2 Powiślanka Lipsko
KS Potworów 3 - 0 Wulkan Zakrzew

go¶cie nie dojechali, walkower

Proch Pionki 0 - 3 KS Warka
KP Jawor Stanisławice 3 - 0 Oronka Orońsko
Pilica Nowe Miasto 3 - 0 Radomiak II Radom

go¶cie nie dojechali

Polonia Iłża 1 - 2 Plon Garbatka


  Kolejka 13 - 02 listopada 2014
Plon Garbatka 2 - 1 LKS Promna
Radomiak II Radom 0 - 1 Polonia Iłża
Oronka Orońsko 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
KS Warka 5 - 1 KP Jawor Stanisławice
Wulkan Zakrzew 1 - 4 Proch Pionki
Powiślanka Lipsko 4 - 0 KS Potworów
Zawisza Sienno 3 - 3 Iłżanka Kazanów
Legion Glowaczów 5 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 14 - 9-10 listopada 2014
LKS Promna 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Iłżanka Kazanów 3 - 4 Legion Glowaczów
KS Potworów 0 - 5 Zawisza Sienno
Proch Pionki 2 - 0 Powiślanka Lipsko
KP Jawor Stanisławice 1 - 0 Wulkan Zakrzew
Pilica Nowe Miasto 4 - 3 KS Warka
Polonia Iłża 2 - 0 Oronka Orońsko
Plon Garbatka 6 - 1 Radomiak II Radom


  Kolejka 15 - 15-16 listopada 2014
Radomiak II Radom 0 - 2 LKS Promna
Oronka Orońsko 5 - 2 Plon Garbatka
KS Warka 3 - 3 Polonia Iłża
Wulkan Zakrzew 2 - 3 Pilica Nowe Miasto
Powiślanka Lipsko 2 - 0 KP Jawor Stanisławice
Zawisza Sienno 2 - 3 Proch Pionki
Legion Glowaczów 2 - 0 KS Potworów
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 16 - 22-23 listopada 2014
LKS Promna 3 - 1 Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 KS Potworów
Legion Glowaczów 2 - 0 Proch Pionki
Zawisza Sienno 4 - 0 KP Jawor Stanisławice
Powiślanka Lipsko 1 - 3 Pilica Nowe Miasto
KS Warka 6 - 2 Plon Garbatka
Wulkan Zakrzew 1 - 4 Polonia Iłża
Oronka Orońsko 3 - 5 Radomiak II Radom


  Kolejka 17 - 21-22 marca 2015
Oronka Orońsko 1 - 2 LKS Promna
Radomiak II Radom 0 - 3 KS Warka
Plon Garbatka 3 - 0 Wulkan Zakrzew

walkower

Polonia Iłża 2 - 2 Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto 2 - 3 Zawisza Sienno
KP Jawor Stanisławice 0 - 4 Legion Glowaczów
Proch Pionki 2 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
KS Potworów 1 - 1 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 18 - 28-29 marca 2015
LKS Promna 4 - 2 KS Potworów
Iłżanka Kazanów 2 - 0 Proch Pionki
Jodła Jedlnia - Letnisko 4 - 2 KP Jawor Stanisławice
Legion Glowaczów 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Zawisza Sienno 1 - 3 Polonia Iłża
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Plon Garbatka
Wulkan Zakrzew 0 - 3 Radomiak II Radom

walkower

KS Warka 3 - 1 Oronka Orońsko


  Kolejka 19 - 4 kwietnia 2015
KS Warka 0 - 3 LKS Promna
Oronka Orońsko 3 - 0 Wulkan Zakrzew

walkower

Radomiak II Radom 1 - 5 Powiślanka Lipsko
Plon Garbatka 3 - 1 Zawisza Sienno
Polonia Iłża 4 - 1 Legion Glowaczów
Pilica Nowe Miasto 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
KP Jawor Stanisławice 2 - 2 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 1 - 2 KS Potworów


  Kolejka 20 - 11-12 kwietnia 2015
LKS Promna 1 - 1 Proch Pionki
KS Potworów 2 - 2 KP Jawor Stanisławice
Iłżanka Kazanów 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 0 Polonia Iłża
Legion Glowaczów 0 - 3 Plon Garbatka
Zawisza Sienno 1 - 3 Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko 2 - 1 Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew 0 - 3 KS Warka

walkower



  Kolejka 21 - 19-20 kwietnia 2015
Wulkan Zakrzew 0 - 3 LKS Promna

walkower

KS Warka 1 - 0 Powiślanka Lipsko
Oronka Orońsko 2 - 1 Zawisza Sienno
Radomiak II Radom 1 - 1 Legion Glowaczów
Plon Garbatka 1 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Polonia Iłża 0 - 3 Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 KS Potworów
KP Jawor Stanisławice 1 - 5 Proch Pionki


  Kolejka 22 - 25-26 kwietnia 2015
LKS Promna 3 - 0 KP Jawor Stanisławice
Proch Pionki 3 - 4 Pilica Nowe Miasto
KS Potworów 1 - 0 Polonia Iłża
Iłżanka Kazanów 0 - 0 Plon Garbatka
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 3 Radomiak II Radom
Legion Glowaczów 5 - 1 Oronka Orońsko
Zawisza Sienno 1 - 1 KS Warka
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Wulkan Zakrzew

walkower



  Kolejka 23 - 02-03 maja 2015
Powiślanka Lipsko 1 - 0 LKS Promna
Wulkan Zakrzew 0 - 3 Zawisza Sienno

walkower

KS Warka 1 - 2 Legion Glowaczów
Oronka Orońsko 1 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Radomiak II Radom 0 - 1 Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka 0 - 3 KS Potworów
Polonia Iłża 2 - 0 Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto 4 - 0 KP Jawor Stanisławice


  Kolejka 24 - 09-10 maja 2015
LKS Promna 5 - 0 Pilica Nowe Miasto
KP Jawor Stanisławice 3 - 2 Polonia Iłża
Proch Pionki 3 - 2 Plon Garbatka
KS Potworów 4 - 0 Radomiak II Radom
Iłżanka Kazanów 2 - 0 Oronka Orońsko
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 1 KS Warka
Legion Glowaczów 3 - 0 Wulkan Zakrzew

walkower

Zawisza Sienno 0 - 7 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 25 - 16-17 maja 2015
Zawisza Sienno 6 - 1 LKS Promna
Powiślanka Lipsko 2 - 1 Legion Glowaczów
Wulkan Zakrzew 0 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko

walkower

KS Warka 2 - 0 Iłżanka Kazanów
Oronka Orońsko 0 - 1 KS Potworów
Radomiak II Radom 1 - 3 Proch Pionki
Plon Garbatka 2 - 1 KP Jawor Stanisławice
Polonia Iłża 3 - 2 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 26 - 23-24 maja 2015
LKS Promna 0 - 1 Polonia Iłża
Pilica Nowe Miasto 1 - 0 Plon Garbatka
KP Jawor Stanisławice 4 - 2 Radomiak II Radom
Proch Pionki 2 - 2 Oronka Orońsko
KS Potworów 0 - 0 KS Warka
Iłżanka Kazanów 3 - 0 Wulkan Zakrzew

walkower

Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów 3 - 0 Zawisza Sienno


  Kolejka 27 - 30-31 maja 2015
Legion Glowaczów 0 - 0 LKS Promna
Zawisza Sienno 5 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Powiślanka Lipsko 2 - 0 Iłżanka Kazanów
Wulkan Zakrzew 0 - 3 KS Potworów

walkower

KS Warka 4 - 0 Proch Pionki
Oronka Orońsko 3 - 3 KP Jawor Stanisławice
Radomiak II Radom 0 - 2 Pilica Nowe Miasto
Plon Garbatka 0 - 0 Polonia Iłża


  Kolejka 28 - 06-07 czerwca 2015
LKS Promna 1 - 0 Plon Garbatka
Polonia Iłża 3 - 2 Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto 3 - 2 Oronka Orońsko
KP Jawor Stanisławice 2 - 2 KS Warka
Proch Pionki 3 - 0 Wulkan Zakrzew

walkower

KS Potworów 0 - 2 Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów 1 - 1 Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 1 Legion Glowaczów


  Kolejka 29 - 13-14 czerwca 2015
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 1 LKS Promna
Legion Glowaczów 2 - 0 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 0 - 1 KS Potworów
Powiślanka Lipsko 5 - 0 Proch Pionki
Wulkan Zakrzew 0 - 3 KP Jawor Stanisławice

walkower

KS Warka 5 - 2 Pilica Nowe Miasto
Oronka Orońsko 0 - 6 Polonia Iłża
Radomiak II Radom 3 - 1 Plon Garbatka


  Kolejka 30 - 20 czerwca 2015
LKS Promna 0 - 0 Radomiak II Radom
Plon Garbatka 7 - 0 Oronka Orońsko
Polonia Iłża 0 - 3 KS Warka
Pilica Nowe Miasto 3 - 0 Wulkan Zakrzew

walkower

KP Jawor Stanisławice 1 - 4 Powiślanka Lipsko
Proch Pionki 5 - 2 Zawisza Sienno
KS Potworów 0 - 1 Legion Glowaczów
Iłżanka Kazanów 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!