LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2013/2014 - Tymex Liga Okręgowa



  Kolejka 1 - 14 sierpnia 2013
Legion Glowaczów 3 - 0 Polonia Iłża
Powiślanka Lipsko 1 - 1 KS Warka
Oronka Orońsko 2 - 5 Jodła Jedlnia - Letnisko
Proch Pionki 3 - 2 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 2 - 1 Ruszcovia Borkowice
LKS Promna 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Zawisza Sienno 4 - 2 Wulkan Zakrzew
Radomiak II Radom 3 - 0 Plon Garbatka


  Kolejka 2 - 17-18 sierpnia 2013
Polonia Iłża 2 - 0 Plon Garbatka
Wulkan Zakrzew 1 - 2 Radomiak II Radom

w Radomiu - Wulkan gospodarzem

Zwolenianka Zwoleń 3 - 3 Zawisza Sienno
Ruszcovia Borkowice 1 - 2 LKS Promna
Pilica Nowe Miasto 1 - 3 Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 Proch Pionki
KS Warka 3 - 1 Oronka Orońsko
Legion Glowaczów 0 - 0 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 3 - 24-25 sierpnia 2013
Powiślanka Lipsko 2 - 2 Polonia Iłża
Oronka Orońsko 2 - 5 Legion Glowaczów
Proch Pionki 0 - 3 KS Warka
Iłżanka Kazanów 0 - 5 Jodła Jedlnia - Letnisko
LKS Promna 1 - 1 Pilica Nowe Miasto
Zawisza Sienno 6 - 4 Ruszcovia Borkowice
Radomiak II Radom 1 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Plon Garbatka 1 - 0 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 4 - 28 sierpnia 2013
Polonia Iłża 4 - 2 Wulkan Zakrzew
Zwolenianka Zwoleń 4 - 1 Plon Garbatka
Ruszcovia Borkowice 1 - 3 Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto 1 - 2 Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 0 LKS Promna
KS Warka 4 - 0 Iłżanka Kazanów
Legion Glowaczów 4 - 1 Proch Pionki
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Oronka Orońsko

walkower



  Kolejka 5 - 01-02 września 2013
Oronka Orońsko 3 - 0 Polonia Iłża
Proch Pionki 3 - 1 Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów 3 - 1 Legion Glowaczów
KS Warka 3 - 2 LKS Promna
Zawisza Sienno 3 - 5 Jodła Jedlnia - Letnisko
Radomiak II Radom 8 - 1 Pilica Nowe Miasto
Plon Garbatka 0 - 1 Ruszcovia Borkowice
Zwolenianka Zwoleń 1 - 0 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 6 - 7-8 września 2013
Polonia Iłża 0 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Ruszcovia Borkowice 1 - 2 Wulkan Zakrzew
Pilica Nowe Miasto 8 - 0 Plon Garbatka
Jodła Jedlnia - Letnisko 8 - 0 Radomiak II Radom
KS Warka 6 - 0 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 5 - 0 LKS Promna
Powiślanka Lipsko 3 - 1 Iłżanka Kazanów
Oronka Orońsko 2 - 3 Proch Pionki


  Kolejka 7 - 14-15 września 2013
Plon Garbatka 2 - 6 Jodła Jedlnia - Letnisko
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 Wulkan Zakrzew
Radomiak II Radom 2 - 4 KS Warka
Iłżanka Kazanów 2 - 3 Oronka Orońsko
LKS Promna 2 - 2 Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno 4 - 3 Legion Glowaczów
Zwolenianka Zwoleń 0 - 0 Ruszcovia Borkowice
Proch Pionki 1 - 2 Polonia Iłża


  Kolejka 8 - 21-22 wrzesień 2013
Polonia Iłża 4 - 2 Ruszcovia Borkowice
Pilica Nowe Miasto 2 - 6 Zwolenianka Zwoleń
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 1 Wulkan Zakrzew
KS Warka 1 - 0 Plon Garbatka
Legion Glowaczów 1 - 0 Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko 2 - 0 Zawisza Sienno
Oronka Orońsko 2 - 3 LKS Promna
Proch Pionki 2 - 2 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 9 - 28-29 września 2013
Iłżanka Kazanów 2 - 1 Polonia Iłża
Zawisza Sienno 5 - 0 Oronka Orońsko
Radomiak II Radom 2 - 0 Powiślanka Lipsko
Plon Garbatka 0 - 5 Legion Glowaczów
Zwolenianka Zwoleń 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Ruszcovia Borkowice 0 - 1 Pilica Nowe Miasto
Proch Pionki 3 - 0 LKS Promna
KS Warka 0 - 2 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 10 - 05-06 pażdziernika 2013
Polonia Iłża 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 0 Ruszcovia Borkowice
KS Warka 3 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Legion Glowaczów 4 - 1 Wulkan Zakrzew
Powiślanka Lipsko 4 - 0 Plon Garbatka
Oronka Orońsko 1 - 2 Radomiak II Radom
Proch Pionki 1 - 1 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 0 - 6 LKS Promna


  Kolejka 11 - 13-14 października 2013
LKS Promna 0 - 5 Polonia Iłża
Zawisza Sienno 1 - 1 Iłżanka Kazanów
Radomiak II Radom 3 - 0 Proch Pionki
Plon Garbatka 2 - 3 Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew 1 - 3 Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń 2 - 0 Legion Glowaczów
Ruszcovia Borkowice 1 - 2 KS Warka
Pilica Nowe Miasto 3 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 12 - 19-20 październik 2013
Polonia Iłża 5 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
KS Warka 0 - 1 Pilica Nowe Miasto
Legion Glowaczów 2 - 0 Ruszcovia Borkowice
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Oronka Orońsko 3 - 1 Wulkan Zakrzew
Proch Pionki 7 - 2 Plon Garbatka
Iłżanka Kazanów 1 - 6 Radomiak II Radom
LKS Promna 1 - 5 Zawisza Sienno


  Kolejka 13 - 26-27 października 2013
Zawisza Sienno 2 - 1 Polonia Iłża
Radomiak II Radom 7 - 1 LKS Promna
Plon Garbatka 0 - 1 Iłżanka Kazanów
Zwolenianka Zwoleń 2 - 0 Oronka Orońsko
Ruszcovia Borkowice 0 - 3 Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto 1 - 5 Legion Glowaczów
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 2 KS Warka
Proch Pionki 0 - 0 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 14 - 02-03 listopada 2013
Polonia Iłża 2 - 2 KS Warka
Legion Glowaczów 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Powiślanka Lipsko 0 - 0 Pilica Nowe Miasto
Oronka Orońsko 4 - 1 Ruszcovia Borkowice
Proch Pionki 1 - 4 Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów 0 - 1 Wulkan Zakrzew
Plon Garbatka 1 - 1 LKS Promna
Zawisza Sienno 5 - 0 Radomiak II Radom


  Kolejka 15 - 09-10 listopada 2013
Radomiak II Radom 6 - 0 Polonia Iłża
Plon Garbatka 0 - 1 Zawisza Sienno
Wulkan Zakrzew 2 - 2 LKS Promna
Zwolenianka Zwoleń 1 - 0 Iłżanka Kazanów
Ruszcovia Borkowice 1 - 4 Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto 1 - 0 Oronka Orońsko
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 1 Powiślanka Lipsko
KS Warka 1 - 3 Legion Glowaczów


  Kolejka 16 - 16-17 listopada 2013
Polonia Iłża 0 - 3 Legion Glowaczów
KS Warka 1 - 0 Powiślanka Lipsko
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 1 Oronka Orońsko
Pilica Nowe Miasto 1 - 0 Proch Pionki
Ruszcovia Borkowice 3 - 1 Iłżanka Kazanów
Zwolenianka Zwoleń 4 - 0 LKS Promna
Wulkan Zakrzew 3 - 1 Zawisza Sienno
Plon Garbatka 2 - 1 Radomiak II Radom


  Kolejka 17 - 22-23 marca 2014
Plon Garbatka 0 - 1 Polonia Iłża
Radomiak II Radom 1 - 3 Wulkan Zakrzew
Zawisza Sienno 1 - 3 Zwolenianka Zwoleń
LKS Promna 4 - 0 Ruszcovia Borkowice
Iłżanka Kazanów 1 - 3 Pilica Nowe Miasto
Proch Pionki 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Oronka Orońsko 1 - 1 KS Warka
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Legion Glowaczów


  Kolejka 18 - 29-30 marca 2014
Polonia Iłża 3 - 1 Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów 4 - 3 Oronka Orońsko
KS Warka 3 - 1 Proch Pionki
Jodła Jedlnia - Letnisko 8 - 0 Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto 2 - 2 LKS Promna
Ruszcovia Borkowice 1 - 5 Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń 7 - 4 Radomiak II Radom
Wulkan Zakrzew 2 - 1 Plon Garbatka


  Kolejka 19 - 5-6 kwietnia 2014
Wulkan Zakrzew 1 - 5 Polonia Iłża
Plon Garbatka 0 - 3 Zwolenianka Zwoleń
Radomiak II Radom 2 - 1 Ruszcovia Borkowice
Zawisza Sienno 2 - 5 Pilica Nowe Miasto
LKS Promna 3 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
Iłżanka Kazanów 0 - 7 KS Warka
Proch Pionki 1 - 0 Legion Glowaczów
Oronka Orońsko 0 - 2 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 20 - 12-13 kwietnia 2014
Polonia Iłża 2 - 1 Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Proch Pionki
Legion Glowaczów 6 - 0 Iłżanka Kazanów
LKS Promna 4 - 3 KS Warka
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 1 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto 2 - 0 Radomiak II Radom
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Plon Garbatka
Wulkan Zakrzew 2 - 1 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 21 - 19 kwietnia 2014
Zwolenianka Zwoleń 1 - 3 Polonia Iłża
Wulkan Zakrzew 1 - 0 Ruszcovia Borkowice
Plon Garbatka 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Radomiak II Radom 2 - 4 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno 3 - 2 KS Warka
LKS Promna 2 - 0 Legion Glowaczów
Iłżanka Kazanów 1 - 5 Powiślanka Lipsko
Proch Pionki 2 - 0 Oronka Orońsko


  Kolejka 22 - 26-27 kwietnia 2014
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 0 Plon Garbatka
Wulkan Zakrzew 2 - 3 Pilica Nowe Miasto
KS Warka 4 - 1 Radomiak II Radom
Oronka Orońsko 0 - 2 Iłżanka Kazanów
Powiślanka Lipsko 3 - 0 LKS Promna
Legion Glowaczów 1 - 3 Zawisza Sienno
Ruszcovia Borkowice 2 - 8 Zwolenianka Zwoleń
Polonia Iłża 2 - 1 Proch Pionki


  Kolejka 23 - 30 kwietnia 2014
Ruszcovia Borkowice 0 - 10 Polonia Iłża
Zwolenianka Zwoleń 6 - 0 Pilica Nowe Miasto
Wulkan Zakrzew 1 - 4 Jodła Jedlnia - Letnisko
Plon Garbatka 2 - 3 KS Warka
Radomiak II Radom 0 - 4 Legion Glowaczów
Zawisza Sienno 3 - 4 Powiślanka Lipsko
LKS Promna 2 - 0 Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów 0 - 6 Proch Pionki


  Kolejka 24 - 03-04 maja 2014
Polonia Iłża 5 - 0 Iłżanka Kazanów
Oronka Orońsko 2 - 2 Zawisza Sienno
Powiślanka Lipsko 5 - 1 Radomiak II Radom
Legion Glowaczów 3 - 0 Plon Garbatka
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto 7 - 0 Ruszcovia Borkowice
LKS Promna 1 - 1 Proch Pionki
Wulkan Zakrzew 0 - 4 KS Warka


  Kolejka 25 - 10-11 maja 2014
Pilica Nowe Miasto 0 - 1 Polonia Iłża
Ruszcovia Borkowice 3 - 4 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zwolenianka Zwoleń 3 - 0 KS Warka
Wulkan Zakrzew 1 - 1 Legion Glowaczów
Plon Garbatka 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Radomiak II Radom 0 - 1 Oronka Orońsko
Zawisza Sienno 1 - 1 Proch Pionki
LKS Promna 6 - 0 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 26 - 17-18 maja 2014
Polonia Iłża 0 - 0 LKS Promna
Iłżanka Kazanów 2 - 7 Zawisza Sienno

28 maja

Proch Pionki 5 - 0 Radomiak II Radom
Oronka Orońsko 1 - 3 Plon Garbatka
Wulkan Zakrzew 0 - 1 Powiślanka Lipsko

28 maja

Legion Glowaczów 0 - 0 Zwolenianka Zwoleń
KS Warka 11 - 0 Ruszcovia Borkowice
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 1 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 27 - 24-25 maja 2014
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 1 Polonia Iłża
Pilica Nowe Miasto 3 - 6 KS Warka
Ruszcovia Borkowice 2 - 8 Legion Glowaczów
Zwolenianka Zwoleń 3 - 0 Powiślanka Lipsko
Wulkan Zakrzew 5 - 2 Oronka Orońsko
Plon Garbatka 2 - 2 Proch Pionki
Radomiak II Radom 3 - 4 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 0 - 3 LKS Promna

w Promnej, Zawisza gospodarzem



  Kolejka 28 - 31 maja - 1 czerwca 2014
Polonia Iłża 1 - 5 Zawisza Sienno
LKS Promna 5 - 3 Radomiak II Radom
Iłżanka Kazanów 0 - 5 Plon Garbatka
Oronka Orońsko 0 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 6 - 0 Ruszcovia Borkowice
Legion Glowaczów 3 - 0 Pilica Nowe Miasto
KS Warka 3 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Wulkan Zakrzew 0 - 3 Proch Pionki


  Kolejka 29 - 07-08 czerwca 2014
KS Warka 2 - 5 Polonia Iłża
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 3 Legion Glowaczów
Pilica Nowe Miasto 2 - 1 Powiślanka Lipsko
Ruszcovia Borkowice 1 - 7 Oronka Orońsko
Zwolenianka Zwoleń 2 - 1 Proch Pionki
Wulkan Zakrzew 5 - 2 Iłżanka Kazanów
LKS Promna 4 - 0 Plon Garbatka
Radomiak II Radom 8 - 7 Zawisza Sienno

w Siennie, Radomiak gospodarzem



  Kolejka 30 - 14 czerwca 2014
Polonia Iłża 3 - 2 Radomiak II Radom
Zawisza Sienno 2 - 3 Plon Garbatka
LKS Promna 2 - 2 Wulkan Zakrzew
Iłżanka Kazanów 0 - 8 Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki 7 - 0 Ruszcovia Borkowice
Oronka Orońsko 0 - 0 Pilica Nowe Miasto
Powiślanka Lipsko 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Legion Glowaczów 3 - 2 KS Warka

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!