LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2012/2013 - Tymex Liga Okręgowa



  Kolejka 1 - 15 sierpień 2012
Ruszcovia Borkowice 3 - 1 Zawisza Sienno
Sokół Przytyk 2 - 0 Powiślanka Lipsko
Oronka Orońsko 1 - 2 Legion Glowaczów
Zwolenianka Zwoleń 3 - 1 Plon Garbatka
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Gracja Tczów 2 - 5 Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto 2 - 2 KS Warka
Iłżanka Kazanów 2 - 4 Oskar Przysucha


  Kolejka 2 - 18-19 sierpień 2012
Oskar Przysucha 3 - 0 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 3 - 3 Pilica Nowe Miasto
KS Warka 8 - 0 Gracja Tczów
Proch Pionki 5 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Plon Garbatka 0 - 0 Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko 2 - 3 Ruszcovia Borkowice
Legion Glowaczów 0 - 1 Sokół Przytyk


  Kolejka 3 - 25-26 sierpień 2012
Zawisza Sienno 4 - 2 Powiślanka Lipsko
Ruszcovia Borkowice 2 - 2 Legion Glowaczów
Sokół Przytyk 2 - 1 Plon Garbatka
Oronka Orońsko 1 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Zwolenianka Zwoleń 0 - 1 Proch Pionki
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 0 KS Warka
Gracja Tczów 0 - 2 Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto 1 - 4 Oskar Przysucha


  Kolejka 4 - 29 sierpień 2012
Pilica Nowe Miasto 4 - 1 Gracja Tczów
Iłżanka Kazanów 5 - 0 Jodła Jedlnia - Letnisko
KS Warka 0 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki 7 - 0 Oronka Orońsko
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 6 Sokół Przytyk
Plon Garbatka 5 - 0 Ruszcovia Borkowice
Legion Glowaczów 8 - 1 Zawisza Sienno
Oskar Przysucha 5 - 0 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 5 - 01-02 wrzesień 2012
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Legion Glowaczów
Zawisza Sienno 9 - 0 Plon Garbatka
Ruszcovia Borkowice 4 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Sokół Przytyk 2 - 0 Proch Pionki
Oronka Orońsko 1 - 3 KS Warka
Zwolenianka Zwoleń 3 - 1 Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia - Letnisko 3 - 3 Pilica Nowe Miasto
Gracja Tczów 0 - 5 Oskar Przysucha


  Kolejka 6 - 08-09 wrzesień 2012
KS Warka 2 - 1 Sokół Przytyk
Proch Pionki 3 - 2 Ruszcovia Borkowice
Skaryszewianka Skaryszew 7 - 1 Zawisza Sienno
Plon Garbatka 0 - 1 Powiślanka Lipsko
Oskar Przysucha 1 - 0 Legion Glowaczów
Gracja Tczów 1 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Pilica Nowe Miasto 1 - 3 Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów 1 - 3 Oronka Orońsko


  Kolejka 7 - 15-16 wrzesień 2012
Legion Glowaczów 2 - 0 Plon Garbatka
Powiślanka Lipsko 2 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Proch Pionki 1 - 2 Zawisza Sienno

03-10-2012 - w Pionkach Zawisza gospodarzem

Ruszcovia Borkowice 0 - 4 KS Warka
Sokół Przytyk 3 - 1 Iłżanka Kazanów
Oronka Orońsko 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Zwolenianka Zwoleń 1 - 0 Gracja Tczów
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 1 Oskar Przysucha


  Kolejka 8 - 22-23 wrzesień 2012
Jodła Jedlnia - Letnisko 5 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Gracja Tczów 4 - 4 Oronka Orońsko
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 Sokół Przytyk
Iłżanka Kazanów 2 - 3 Ruszcovia Borkowice
KS Warka 8 - 1 Zawisza Sienno
Proch Pionki 3 - 0 Powiślanka Lipsko
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 4 Legion Glowaczów
Oskar Przysucha 3 - 0 Plon Garbatka


  Kolejka 9 - 29-30 wrzesień
Plon Garbatka 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Legion Glowaczów 2 - 3 Proch Pionki
Powiślanka Lipsko 0 - 3 KS Warka

Walkower
mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 0-3 z powodu uderzenia sêdziego asystenta kamieniem

Zawisza Sienno 4 - 1 Iłżanka Kazanów
Ruszcovia Borkowice 3 - 2 Pilica Nowe Miasto
Sokół Przytyk 1 - 0 Gracja Tczów
Oronka Orońsko 1 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zwolenianka Zwoleń 0 - 2 Oskar Przysucha


  Kolejka 10 - 06-07 październik 2012
KS Warka 1 - 0 Legion Glowaczów
Proch Pionki 2 - 1 Plon Garbatka
Oskar Przysucha 5 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Iłżanka Kazanów 2 - 4 Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto 4 - 0 Zawisza Sienno
Gracja Tczów 2 - 2 Ruszcovia Borkowice
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 4 Sokół Przytyk
Zwolenianka Zwoleń 1 - 2 Oronka Orońsko


  Kolejka 11 - 13-14 październik 2012
Oronka Orońsko 1 - 0 Oskar Przysucha
Sokół Przytyk 4 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Ruszcovia Borkowice 0 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno 1 - 0 Gracja Tczów
Powiślanka Lipsko 2 - 3 Pilica Nowe Miasto
Legion Glowaczów 0 - 0 Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka 0 - 3 KS Warka
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 6 Proch Pionki


  Kolejka 12 - 20-21 październik 2012
Oskar Przysucha 4 - 1 Proch Pionki
KS Warka 6 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Iłżanka Kazanów 0 - 2 Plon Garbatka
Pilica Nowe Miasto 2 - 2 Legion Glowaczów
Gracja Tczów 2 - 3 Powiślanka Lipsko
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 3 Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń 0 - 2 Ruszcovia Borkowice
Oronka Orońsko 0 - 2 Sokół Przytyk


  Kolejka 13 - 17-18 listopad 2012
Sokół Przytyk 0 - 0 Oskar Przysucha
Ruszcovia Borkowice 0 - 3 Oronka Orońsko
Zawisza Sienno 4 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 3 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Legion Glowaczów 2 - 0 Gracja Tczów
Plon Garbatka 1 - 3 Pilica Nowe Miasto
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 2 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 2 - 1 KS Warka


  Kolejka 14 - 03-04 listopad 2012
Oskar Przysucha 2 - 2 KS Warka
Iłżanka Kazanów 2 - 2 Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto 2 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Gracja Tczów 3 - 2 Plon Garbatka
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 2 Legion Glowaczów
Zwolenianka Zwoleń 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Oronka Orońsko 3 - 2 Zawisza Sienno
Sokół Przytyk 3 - 0 Ruszcovia Borkowice


  Kolejka 15 - 10-11 listopad 2012
Ruszcovia Borkowice 0 - 2 Oskar Przysucha
Zawisza Sienno 2 - 5 Sokół Przytyk
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Oronka Orońsko
Legion Glowaczów 0 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Plon Garbatka 3 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 3 Gracja Tczów
Proch Pionki 1 - 1 Pilica Nowe Miasto
KS Warka 1 - 1 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 16 - 17 kwiecień 2013
Oskar Przysucha 3 - 0 Iłżanka Kazanów
KS Warka 5 - 2 Pilica Nowe Miasto
Proch Pionki 4 - 2 Gracja Tczów
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 4 Jodła Jedlnia - Letnisko
Plon Garbatka 2 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Legion Glowaczów 3 - 3 Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko 0 - 4 Sokół Przytyk
Zawisza Sienno 10 - 1 Ruszcovia Borkowice


  Kolejka 17 - 08 maj 2013
Zawisza Sienno 0 - 3 Oskar Przysucha
Ruszcovia Borkowice 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Sokół Przytyk 0 - 0 Legion Glowaczów
Oronka Orońsko 1 - 0 Plon Garbatka
Zwolenianka Zwoleń 5 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 1 Proch Pionki
Gracja Tczów 0 - 3 KS Warka
Pilica Nowe Miasto 2 - 1 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 18 - 12 czerwiec 2013
Oskar Przysucha 3 - 1 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 2 - 1 Gracja Tczów
KS Warka 5 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Proch Pionki 4 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 1 Oronka Orońsko
Plon Garbatka 0 - 5 Sokół Przytyk
Legion Glowaczów 3 - 0 Ruszcovia Borkowice
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Zawisza Sienno


  Kolejka 19 - 7-8 czerwiec 2013
Powiślanka Lipsko 2 - 4 Oskar Przysucha
Zawisza Sienno 0 - 1 Legion Glowaczów
Ruszcovia Borkowice 0 - 3 Plon Garbatka
Sokół Przytyk 6 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Oronka Orońsko 1 - 7 Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń 1 - 5 KS Warka
Jodła Jedlnia - Letnisko 5 - 2 Iłżanka Kazanów
Gracja Tczów 1 - 2 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 20 - 20-21 kwiecień 2013
Oskar Przysucha 7 - 1 Gracja Tczów
Pilica Nowe Miasto 2 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko
Iłżanka Kazanów 1 - 5 Zwolenianka Zwoleń
KS Warka 3 - 1 Oronka Orońsko
Proch Pionki 2 - 1 Sokół Przytyk
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 0 Ruszcovia Borkowice
Plon Garbatka 1 - 1 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 0 - 2 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 21 - 27-28 kwiecień 2013
Legion Glowaczów 1 - 3 Oskar Przysucha
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Plon Garbatka
Zawisza Sienno 3 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Ruszcovia Borkowice 1 - 0 Proch Pionki
Sokół Przytyk 4 - 1 KS Warka
Oronka Orońsko 0 - 1 Iłżanka Kazanów
Zwolenianka Zwoleń 1 - 2 Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia - Letnisko 10 - 0 Gracja Tczów


  Kolejka 22 - 1 maj 2013
Oskar Przysucha 5 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Gracja Tczów 0 - 3 Zwolenianka Zwoleń

(walkower)
na boisku 2-1; w dru¿ynie gospodarzy wyst±pi³ nieuprawniony zawodnik

Pilica Nowe Miasto 4 - 0 Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów 1 - 2 Sokół Przytyk
KS Warka 5 - 1 Ruszcovia Borkowice
Proch Pionki 1 - 1 Zawisza Sienno
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 0 Powiślanka Lipsko
Plon Garbatka 1 - 0 Legion Glowaczów


  Kolejka 23 - 04-05 maj 2013
Plon Garbatka 0 - 5 Oskar Przysucha
Legion Glowaczów 2 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Powiślanka Lipsko 0 - 1 Proch Pionki
Zawisza Sienno 1 - 1 KS Warka
Ruszcovia Borkowice 0 - 0 Iłżanka Kazanów
Sokół Przytyk 4 - 2 Pilica Nowe Miasto
Oronka Orońsko 2 - 3 Gracja Tczów
Zwolenianka Zwoleń 0 - 3 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 24 - 11-12 maj 2013
Oskar Przysucha 2 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 0 Oronka Orońsko
Gracja Tczów 0 - 3 Sokół Przytyk
Pilica Nowe Miasto 1 - 1 Ruszcovia Borkowice
Iłżanka Kazanów 2 - 1 Zawisza Sienno
KS Warka 3 - 1 Powiślanka Lipsko
Proch Pionki 3 - 0 Legion Glowaczów
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 3 Plon Garbatka


  Kolejka 25 - 18-19 maj 2013
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 6 Oskar Przysucha
Plon Garbatka 3 - 2 Proch Pionki
Legion Glowaczów 1 - 0 KS Warka
Powiślanka Lipsko 0 - 2 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 6 - 3 Pilica Nowe Miasto
Ruszcovia Borkowice 4 - 0 Gracja Tczów
Sokół Przytyk 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Oronka Orońsko 1 - 5 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 26 - 25-26 maj 2013
Oskar Przysucha 4 - 0 Oronka Orońsko
Zwolenianka Zwoleń 0 - 3 Sokół Przytyk
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 3 Ruszcovia Borkowice
Gracja Tczów 2 - 7 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto 3 - 1 Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów 1 - 1 Legion Glowaczów
KS Warka 7 - 1 Plon Garbatka
Proch Pionki 3 - 3 Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 27 - 29 maj 2013
Proch Pionki 0 - 3 Oskar Przysucha
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 4 KS Warka
Plon Garbatka 0 - 5 Iłżanka Kazanów
Legion Glowaczów 1 - 0 Pilica Nowe Miasto
Powiślanka Lipsko 4 - 1 Gracja Tczów
Zawisza Sienno 6 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Ruszcovia Borkowice 1 - 4 Zwolenianka Zwoleń
Sokół Przytyk 3 - 1 Oronka Orońsko


  Kolejka 28 - 01-02 czerwiec 2013
Oskar Przysucha 3 - 1 Sokół Przytyk
Oronka Orońsko 0 - 3 Ruszcovia Borkowice
Zwolenianka Zwoleń 2 - 0 Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 0 Powiślanka Lipsko
Gracja Tczów 0 - 1 Legion Glowaczów
Pilica Nowe Miasto 2 - 1 Plon Garbatka

mecz przerwany w 63 minucie z powodu ulewy przy stanie 1:1, dokoñczony w drugim terminie

Iłżanka Kazanów 3 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
KS Warka 1 - 3 Proch Pionki


  Kolejka 29 - 15-16 czerwiec 2013
KS Warka 1 - 3 Oskar Przysucha
Proch Pionki 3 - 0 Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 2 Pilica Nowe Miasto
Plon Garbatka 2 - 0 Gracja Tczów
Legion Glowaczów 1 - 4 Jodła Jedlnia - Letnisko
Powiślanka Lipsko 1 - 3 Zwolenianka Zwoleń
Zawisza Sienno 7 - 3 Oronka Orońsko
Ruszcovia Borkowice 1 - 6 Sokół Przytyk


  Kolejka 30 - 22 czerwiec 2013
Oskar Przysucha 8 - 0 Ruszcovia Borkowice
Sokół Przytyk 1 - 6 Zawisza Sienno
Oronka Orońsko 0 - 7 Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń 1 - 3 Legion Glowaczów
Jodła Jedlnia - Letnisko 0 - 2 Plon Garbatka
Gracja Tczów 1 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Pilica Nowe Miasto 2 - 2 Proch Pionki
Iłżanka Kazanów 1 - 5 KS Warka

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!