LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2011/2012 - Liga okręgowa



  Kolejka 1 - 13-14 sierpień 2011
Proch Pionki 0 - 5 Powiślanka Lipsko
KS Potworów 2 - 5 Oskar Przysucha
Iłżanka Kazanów 1 - 3 Szydłowianka Szydłowiec
Oronka Orońsko 2 - 3 Zwolenianka Zwoleń
Plon Garbatka 4 - 1 Zawisza Sienno
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 0 Sadownik Błêdów
Ruszcovia Borkowice 1 - 0 Zodiak Sucha
Sokół Przytyk 0 - 2 Legion Glowaczów


  Kolejka 2 - 20-21 sierpień 2011
Powiślanka Lipsko 0 - 0 Legion Glowaczów
Zodiak Sucha 2 - 2 Sokół Przytyk
Sadownik Błêdów 4 - 3 Ruszcovia Borkowice
Zawisza Sienno 5 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Zwolenianka Zwoleń 2 - 0 Plon Garbatka
Szydłowianka Szydłowiec 4 - 2 Oronka Orońsko
Oskar Przysucha 3 - 0 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 2 - 0 KS Potworów


  Kolejka 3 - 24 sierpień 2011
KS Potworów 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów 0 - 3 Proch Pionki
Oronka Orońsko 0 - 2 Oskar Przysucha
Plon Garbatka 1 - 4 Szydłowianka Szydłowiec
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Zawisza Sienno
Sokół Przytyk 6 - 2 Sadownik Błêdów
Legion Glowaczów 3 - 3 Zodiak Sucha


  Kolejka 4 - 27-28 sierpień 2011
Powiślanka Lipsko 2 - 1 Zodiak Sucha
Sadownik Błêdów 2 - 4 Legion Glowaczów
Zawisza Sienno 6 - 2 Sokół Przytyk
Zwolenianka Zwoleń 3 - 1 Ruszcovia Borkowice
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Oskar Przysucha 6 - 1 Plon Garbatka
Proch Pionki 3 - 3 Oronka Orońsko
KS Potworów 2 - 1 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 5 - 03-04 wrzesień 2011
Iłżanka Kazanów 2 - 3 Powiślanka Lipsko
Oronka Orońsko 1 - 3 KS Potworów
Plon Garbatka 0 - 0 Proch Pionki
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 1 Oskar Przysucha
Ruszcovia Borkowice 3 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Sokół Przytyk 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Legion Glowaczów 0 - 4 Zawisza Sienno
Zodiak Sucha 2 - 2 Sadownik Błêdów


  Kolejka 6 - 07 wrzesień 2011
Powiślanka Lipsko 2 - 0 Sadownik Błêdów
Zawisza Sienno 1 - 1 Zodiak Sucha
Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 Legion Glowaczów
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 0 Sokół Przytyk
Oskar Przysucha 3 - 0 Ruszcovia Borkowice
Proch Pionki 4 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
KS Potworów 6 - 6 Plon Garbatka
Iłżanka Kazanów 3 - 3 Oronka Orońsko


  Kolejka 7 - 10-11 wrzesień 2011
Oronka Orońsko 0 - 1 Powiślanka Lipsko
Plon Garbatka 2 - 4 Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew 0 - 0 KS Potworów
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Proch Pionki
Sokół Przytyk 1 - 1 Oskar Przysucha
Legion Glowaczów 0 - 2 Szydłowianka Szydłowiec

rozegrany 21 wrzesnia

Zodiak Sucha 2 - 4 Zwolenianka Zwoleń
Sadownik Błêdów 3 - 1 Zawisza Sienno


  Kolejka 8 - 14 wrzesień 2011
Powiślanka Lipsko 0 - 1 Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń 4 - 1 Sadownik Błêdów
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 1 Zodiak Sucha
Oskar Przysucha 4 - 1 Legion Glowaczów
Proch Pionki 3 - 0 Sokół Przytyk
KS Potworów 2 - 0 Ruszcovia Borkowice
Iłżanka Kazanów 3 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Oronka Orońsko 1 - 0 Plon Garbatka


  Kolejka 9 - 17-18 wrzesień 2011
Plon Garbatka 0 - 2 Powiślanka Lipsko
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 3 Oronka Orońsko
Ruszcovia Borkowice 4 - 2 Iłżanka Kazanów
Sokół Przytyk 3 - 0 KS Potworów
Legion Glowaczów 3 - 3 Proch Pionki
Zodiak Sucha 1 - 3 Oskar Przysucha
Sadownik Błêdów 3 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Zawisza Sienno 3 - 2 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 10 - 24-25 wrzesień
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Szydłowianka Szydłowiec 3 - 1 Zawisza Sienno
Oskar Przysucha 4 - 2 Sadownik Błêdów
Proch Pionki 3 - 1 Zodiak Sucha
KS Potworów 1 - 1 Legion Glowaczów
Iłżanka Kazanów 1 - 1 Sokół Przytyk
Oronka Orońsko 3 - 1 Ruszcovia Borkowice
Plon Garbatka 2 - 0 Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 11 - 01-02 październik 2011
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 0 Powiślanka Lipsko
Ruszcovia Borkowice 2 - 1 Plon Garbatka
Sokół Przytyk 2 - 0 Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów 1 - 3 Legion Glowaczów
Zodiak Sucha 2 - 0 KS Potworów
Sadownik Błêdów 2 - 7 Proch Pionki
Zawisza Sienno 1 - 3 Oskar Przysucha
Zwolenianka Zwoleń 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec


  Kolejka 12 - 08-09 październik 2011
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Oskar Przysucha 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki 2 - 3 Zawisza Sienno
KS Potworów 3 - 2 Sadownik Błêdów
Iłżanka Kazanów 6 - 1 Zodiak Sucha
Oronka Orońsko 1 - 2 Legion Glowaczów
Plon Garbatka 0 - 2 Sokół Przytyk
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 0 Ruszcovia Borkowice


  Kolejka 13 - 15-16 październik 2011
Ruszcovia Borkowice 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Sokół Przytyk 1 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Legion Glowaczów 3 - 1 Plon Garbatka
Zodiak Sucha 1 - 0 Oronka Orońsko
Sadownik Błêdów 4 - 3 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 2 - 0 KS Potworów
Zwolenianka Zwoleń 1 - 3 Proch Pionki
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 0 Oskar Przysucha


  Kolejka 14 - 19-20 październik 2011
Powiślanka Lipsko 0 - 2 Oskar Przysucha
Proch Pionki 2 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
KS Potworów 2 - 5 Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów 3 - 2 Zawisza Sienno

spotkanie rozegrane 20 listopada

Oronka Orońsko 1 - 1 Sadownik Błêdów
Plon Garbatka 3 - 1 Zodiak Sucha
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 2 Legion Glowaczów
Ruszcovia Borkowice 0 - 3 Sokół Przytyk


  Kolejka 15 - 29-30 październik 2011
Sokół Przytyk 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów 2 - 1 Ruszcovia Borkowice
Zodiak Sucha 2 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Sadownik Błêdów 1 - 1 Plon Garbatka
Zawisza Sienno 2 - 1 Oronka Orońsko
Zwolenianka Zwoleń 2 - 1 Iłżanka Kazanów
Szydłowianka Szydłowiec 7 - 1 KS Potworów
Oskar Przysucha 3 - 1 Proch Pionki


  Kolejka 16 - 05-06 listopad 2011
Powiślanka Lipsko 0 - 2 Proch Pionki
Oskar Przysucha 2 - 1 KS Potworów
Szydłowianka Szydłowiec 4 - 1 Iłżanka Kazanów
Zwolenianka Zwoleń 2 - 0 Oronka Orońsko
Zawisza Sienno 6 - 1 Plon Garbatka
Sadownik Błêdów 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Zodiak Sucha 1 - 1 Ruszcovia Borkowice
Legion Glowaczów 0 - 2 Sokół Przytyk


  Kolejka 17 - 11-12-13 listopad 2011
Legion Glowaczów 2 - 3 Powiślanka Lipsko
Sokół Przytyk 3 - 0 Zodiak Sucha
Ruszcovia Borkowice 4 - 0 Sadownik Błêdów
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 0 Zawisza Sienno
Plon Garbatka 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Oronka Orońsko 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Iłżanka Kazanów 3 - 2 Oskar Przysucha
KS Potworów 1 - 3 Proch Pionki


  Kolejka 18 - 17-18 marzec 2012
Powiślanka Lipsko 2 - 0 KS Potworów
Proch Pionki 3 - 3 Iłżanka Kazanów
Oskar Przysucha 0 - 3 Oronka Orońsko
Szydłowianka Szydłowiec 3 - 0 Plon Garbatka
Zwolenianka Zwoleń 2 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno 0 - 2 Ruszcovia Borkowice
Sadownik Błêdów 1 - 2 Sokół Przytyk
Zodiak Sucha 0 - 3 Legion Glowaczów

w G³owaczowie; Zodiak gospodarzem



  Kolejka 19 - 24-25 marzec 2012
Zodiak Sucha 0 - 1 Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów 1 - 6 Sadownik Błêdów
Sokół Przytyk 3 - 0 Zawisza Sienno
Ruszcovia Borkowice 1 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Skaryszewianka Skaryszew 3 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Plon Garbatka 1 - 2 Oskar Przysucha
Oronka Orońsko 1 - 1 Proch Pionki
Iłżanka Kazanów 2 - 1 KS Potworów


  Kolejka 20 - 31-01 kwiecień 2012
Powiślanka Lipsko 0 - 2 Iłżanka Kazanów
KS Potworów 0 - 0 Oronka Orońsko
Proch Pionki 2 - 3 Plon Garbatka
Oskar Przysucha 4 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 0 Ruszcovia Borkowice
Zwolenianka Zwoleń 1 - 4 Sokół Przytyk
Zawisza Sienno 0 - 1 Legion Glowaczów
Sadownik Błêdów 2 - 1 Zodiak Sucha


  Kolejka 21 - 06-07 kwiecień 2012
Sadownik Błêdów 0 - 0 Powiślanka Lipsko
Zodiak Sucha 0 - 2 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 0 - 2 Zwolenianka Zwoleń
Sokół Przytyk 1 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Ruszcovia Borkowice 2 - 0 Oskar Przysucha
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 2 Proch Pionki
Plon Garbatka 3 - 1 KS Potworów
Oronka Orońsko 5 - 1 Iłżanka Kazanów


  Kolejka 22 - 14-15 kwiecień 2012
Powiślanka Lipsko 1 - 1 Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów 3 - 1 Plon Garbatka
KS Potworów 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Proch Pionki 5 - 0 Ruszcovia Borkowice
Oskar Przysucha 0 - 0 Sokół Przytyk
Legion Glowaczów 1 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Zwolenianka Zwoleń 0 - 2 Zodiak Sucha
Zawisza Sienno 6 - 3 Sadownik Błêdów


  Kolejka 23 - 21-22 kwiecień 2012
Zawisza Sienno 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Sadownik Błêdów 2 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Zodiak Sucha 0 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Legion Glowaczów 0 - 2 Oskar Przysucha
Sokół Przytyk 1 - 2 Proch Pionki
Ruszcovia Borkowice 2 - 1 KS Potworów
Skaryszewianka Skaryszew 4 - 1 Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka 0 - 2 Oronka Orońsko


  Kolejka 24 - 29-30 kwiecień 2012
Powiślanka Lipsko 0 - 1 Plon Garbatka
Oronka Orońsko 4 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Iłżanka Kazanów 2 - 3 Ruszcovia Borkowice
KS Potworów 0 - 4 Sokół Przytyk
Proch Pionki 2 - 0 Legion Glowaczów
Oskar Przysucha 3 - 0 Zodiak Sucha
Szydłowianka Szydłowiec 8 - 0 Sadownik Błêdów
Zwolenianka Zwoleń 1 - 5 Zawisza Sienno


  Kolejka 25 - 05-06 maj 2012
Zwolenianka Zwoleń 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno 0 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Sadownik Błêdów 1 - 5 Oskar Przysucha
Zodiak Sucha 0 - 1 Proch Pionki
Legion Glowaczów 1 - 0 KS Potworów
Sokół Przytyk 7 - 1 Iłżanka Kazanów
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Oronka Orońsko
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 1 Plon Garbatka


  Kolejka 26 - 12-13 maj 2012
Powiślanka Lipsko 2 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Plon Garbatka 3 - 1 Ruszcovia Borkowice
Oronka Orońsko 1 - 3 Sokół Przytyk
Legion Glowaczów 0 - 4 Iłżanka Kazanów

w Kazanowie; Legion gospodarzem

KS Potworów 2 - 3 Zodiak Sucha
Proch Pionki 6 - 1 Sadownik Błêdów
Oskar Przysucha 6 - 0 Zawisza Sienno
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 27 - 19-20 maj 2012
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 0 Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 Oskar Przysucha
Zawisza Sienno 0 - 2 Proch Pionki
Sadownik Błêdów 1 - 1 KS Potworów
Zodiak Sucha 0 - 3 Iłżanka Kazanów
Legion Glowaczów 0 - 0 Oronka Orońsko
Sokół Przytyk 2 - 2 Plon Garbatka
Ruszcovia Borkowice 2 - 2 Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 28 - 27-28 maj 2012
Powiślanka Lipsko 3 - 0 Ruszcovia Borkowice
Skaryszewianka Skaryszew 7 - 1 Sokół Przytyk
Plon Garbatka 1 - 1 Legion Glowaczów
Oronka Orońsko 7 - 0 Zodiak Sucha
Iłżanka Kazanów 4 - 1 Sadownik Błêdów
KS Potworów 2 - 4 Zawisza Sienno
Proch Pionki 2 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Oskar Przysucha 1 - 0 Szydłowianka Szydłowiec


  Kolejka 29 - 02-03 czerwiec 2012
Oskar Przysucha 2 - 1 Powiślanka Lipsko
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 2 Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 KS Potworów
Zawisza Sienno 5 - 1 Iłżanka Kazanów
Sadownik Błêdów 0 - 3 Oronka Orońsko
Zodiak Sucha 0 - 2 Plon Garbatka
Legion Glowaczów 2 - 2 Skaryszewianka Skaryszew
Sokół Przytyk 1 - 0 Ruszcovia Borkowice


  Kolejka 30 - 09-10 czerwiec 2012
Powiślanka Lipsko 3 - 1 Sokół Przytyk
Ruszcovia Borkowice 2 - 4 Legion Glowaczów
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 2 Zodiak Sucha
Plon Garbatka 5 - 2 Sadownik Błêdów
Oronka Orońsko 5 - 0 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 0 - 0 Zwolenianka Zwoleń
KS Potworów 2 - 3 Szydłowianka Szydłowiec
Proch Pionki 2 - 0 Oskar Przysucha

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!