LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2010/2011 - Liga okręgowa



  Kolejka 1 - 14-15 sierpnia 2010
Zawisza Sienno 3 - 0 KS Potworów
Zamłynie Radom 0 - 0 Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów 2 - 2 KS Warka
Oronka Orońsko 0 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Plon Garbatka 0 - 2 Proch Pionki
Zodiak Sucha 1 - 0 Sadownik Błêdów
Gryfia Mirów 0 - 1 Oskar Przysucha
Ruszcovia Borkowice 0 - 2 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 2 - 21-22 sierpnia 2010
Oskar Przysucha 4 - 5 Ruszcovia Borkowice
Sadownik Błêdów 0 - 0 Gryfia Mirów
KS Potworów 0 - 2 Zodiak Sucha
Proch Pionki 0 - 0 Zawisza Sienno
Szydłowianka Szydłowiec 3 - 3 Plon Garbatka
KS Warka 4 - 0 Oronka Orońsko

w pierwotnym terminie odwo³any na wniosek Warki odwo³any

Powiślanka Lipsko 1 - 3 Legion Glowaczów
Wulkan Zakrzew 4 - 1 Zamłynie Radom


  Kolejka 3 - 28-29 sierpnia 2010
Zamłynie Radom 2 - 1 Ruszcovia Borkowice
Legion Glowaczów 0 - 0 Wulkan Zakrzew
Oronka Orońsko 2 - 1 Powiślanka Lipsko
Plon Garbatka 1 - 3 KS Warka
Zawisza Sienno 1 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Zodiak Sucha 4 - 1 Proch Pionki
Gryfia Mirów 0 - 0 KS Potworów
Oskar Przysucha 3 - 0 Sadownik Błêdów


  Kolejka 4 - 01 wrzesień 2010
Ruszcovia Borkowice 1 - 0 Sadownik Błêdów

w pierwotnym terminie odwo³any z powodu z³ego stanu boiska

KS Potworów 1 - 2 Oskar Przysucha

w pierwotnym terminie odwo³any z powodu z³ego stanu boiska

Proch Pionki 6 - 0 Gryfia Mirów
Szydłowianka Szydłowiec 3 - 1 Zodiak Sucha
KS Warka 4 - 0 Zawisza Sienno
Powiślanka Lipsko 3 - 2 Plon Garbatka

w pierwotnym terminie odwo³any z powodu z³ego stanu boiska

Wulkan Zakrzew 1 - 0 Oronka Orońsko
Zamłynie Radom 0 - 2 Legion Glowaczów


  Kolejka 5 - 04-05 wrzesień 2010
Legion Glowaczów 2 - 0 Ruszcovia Borkowice
Oronka Orońsko 2 - 2 Zamłynie Radom
Plon Garbatka 3 - 2 Wulkan Zakrzew
Zawisza Sienno 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Zodiak Sucha 1 - 2 KS Warka
Gryfia Mirów 1 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Oskar Przysucha 5 - 1 Proch Pionki
Sadownik Błêdów 3 - 2 KS Potworów


  Kolejka 6 - 11-12 wrzesień 2010
Ruszcovia Borkowice 1 - 2 KS Potworów
Proch Pionki 1 - 0 Sadownik Błêdów
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 2 Oskar Przysucha
KS Warka 5 - 1 Gryfia Mirów
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Zodiak Sucha
Wulkan Zakrzew 3 - 0 Zawisza Sienno
Zamłynie Radom 0 - 3 Plon Garbatka
Legion Glowaczów 1 - 1 Oronka Orońsko


  Kolejka 7 - 18-19 wrzesień 2010
Oronka Orońsko 1 - 4 Ruszcovia Borkowice
Plon Garbatka 2 - 2 Legion Glowaczów
Zawisza Sienno 1 - 0 Zamłynie Radom
Zodiak Sucha 2 - 1 Wulkan Zakrzew
Gryfia Mirów 1 - 3 Powiślanka Lipsko
Oskar Przysucha 0 - 1 KS Warka
Sadownik Błêdów 2 - 3 Szydłowianka Szydłowiec
KS Potworów 0 - 2 Proch Pionki


  Kolejka 8 - 25-26 września 2010
Ruszcovia Borkowice 0 - 0 Proch Pionki
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 1 KS Potworów
KS Warka 2 - 1 Sadownik Błêdów
Powiślanka Lipsko 0 - 2 Oskar Przysucha
Wulkan Zakrzew 3 - 1 Gryfia Mirów
Zamłynie Radom 4 - 0 Zodiak Sucha
Legion Glowaczów 5 - 2 Zawisza Sienno
Oronka Orońsko 3 - 1 Plon Garbatka


  Kolejka 9 - 02-03 październik
Plon Garbatka 1 - 1 Ruszcovia Borkowice
Zawisza Sienno 1 - 4 Oronka Orońsko
Zodiak Sucha 1 - 0 Legion Glowaczów
Gryfia Mirów 1 - 0 Zamłynie Radom
Oskar Przysucha 0 - 0 Wulkan Zakrzew
Sadownik Błêdów 3 - 1 Powiślanka Lipsko
KS Potworów 5 - 1 KS Warka
Proch Pionki 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec


  Kolejka 10 - 09-10 października 2010
Ruszcovia Borkowice 2 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
KS Warka 5 - 2 Proch Pionki
Powiślanka Lipsko 0 - 2 KS Potworów
Wulkan Zakrzew 5 - 0 Sadownik Błêdów
Zamłynie Radom 1 - 1 Oskar Przysucha
Legion Glowaczów 7 - 0 Gryfia Mirów
Oronka Orońsko 3 - 2 Zodiak Sucha
Plon Garbatka 2 - 0 Zawisza Sienno


  Kolejka 11 - 16-17 października 2010
Zawisza Sienno 0 - 1 Ruszcovia Borkowice
Zodiak Sucha 1 - 0 Plon Garbatka
Gryfia Mirów 1 - 0 Oronka Orońsko
Oskar Przysucha 1 - 1 Legion Glowaczów
Sadownik Błêdów 1 - 0 Zamłynie Radom
KS Potworów 0 - 2 Wulkan Zakrzew
Proch Pionki 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Szydłowianka Szydłowiec 4 - 2 KS Warka


  Kolejka 12 - 23-24 października 2010
Ruszcovia Borkowice 1 - 2 KS Warka
Powiślanka Lipsko 3 - 4 Szydłowianka Szydłowiec
Wulkan Zakrzew 5 - 0 Proch Pionki
Zamłynie Radom 2 - 1 KS Potworów
Legion Glowaczów 1 - 0 Sadownik Błêdów
Oronka Orońsko 0 - 1 Oskar Przysucha
Plon Garbatka 1 - 3 Gryfia Mirów
Zawisza Sienno 3 - 0 Zodiak Sucha


  Kolejka 13 - 30-31 października 2010
Zodiak Sucha 2 - 1 Ruszcovia Borkowice
Gryfia Mirów 2 - 2 Zawisza Sienno
Oskar Przysucha 4 - 2 Plon Garbatka
Sadownik Błêdów 3 - 1 Oronka Orońsko
KS Potworów 0 - 1 Legion Glowaczów
Proch Pionki 4 - 0 Zamłynie Radom
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 5 Wulkan Zakrzew
KS Warka 3 - 0 Powiślanka Lipsko


  Kolejka 14 - 06-07 listopad 2010
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Wulkan Zakrzew 2 - 1 KS Warka
Zamłynie Radom 1 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Legion Glowaczów 0 - 1 Proch Pionki
Oronka Orońsko 1 - 5 KS Potworów
Plon Garbatka 4 - 1 Sadownik Błêdów
Zawisza Sienno 3 - 2 Oskar Przysucha
Zodiak Sucha 1 - 1 Gryfia Mirów


  Kolejka 15 - 13-14 listopad 2010
Gryfia Mirów 0 - 2 Ruszcovia Borkowice
Oskar Przysucha 3 - 2 Zodiak Sucha
Sadownik Błêdów 1 - 1 Zawisza Sienno
KS Potworów 3 - 0 Plon Garbatka
Proch Pionki 4 - 1 Oronka Orońsko
Szydłowianka Szydłowiec 3 - 2 Legion Glowaczów
KS Warka 2 - 0 Zamłynie Radom
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 16 - 19-20 marca 2011
KS Potworów 4 - 1 Zawisza Sienno
Powiślanka Lipsko 5 - 0 Zamłynie Radom
KS Warka 1 - 0 Legion Glowaczów
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 1 Oronka Orońsko
Proch Pionki 2 - 3 Plon Garbatka
Sadownik Błêdów 1 - 1 Zodiak Sucha
Oskar Przysucha 4 - 2 Gryfia Mirów
Wulkan Zakrzew 2 - 1 Ruszcovia Borkowice


  Kolejka 17 - 26-27 marzec 2011
Ruszcovia Borkowice 1 - 3 Oskar Przysucha
Gryfia Mirów 0 - 1 Sadownik Błêdów
Zodiak Sucha 0 - 5 KS Potworów
Zawisza Sienno 0 - 2 Proch Pionki
Plon Garbatka 1 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Oronka Orońsko 0 - 2 KS Warka
Legion Glowaczów 2 - 4 Powiślanka Lipsko
Zamłynie Radom 0 - 2 Wulkan Zakrzew


  Kolejka 18 - 02-03 kwietnia 2011
Ruszcovia Borkowice 0 - 2 Zamłynie Radom
Wulkan Zakrzew 0 - 0 Legion Glowaczów
Powiślanka Lipsko 1 - 2 Oronka Orońsko
KS Warka 1 - 0 Plon Garbatka
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 2 Zawisza Sienno
Proch Pionki 1 - 1 Zodiak Sucha
KS Potworów 3 - 1 Gryfia Mirów
Sadownik Błêdów 3 - 1 Oskar Przysucha


  Kolejka 19 - 09-10 kwiecień 2011
Sadownik Błêdów 3 - 0 Ruszcovia Borkowice
Oskar Przysucha 2 - 1 KS Potworów
Gryfia Mirów 1 - 1 Proch Pionki
Zodiak Sucha 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Zawisza Sienno 0 - 6 KS Warka
Plon Garbatka 2 - 2 Powiślanka Lipsko
Oronka Orońsko 3 - 2 Wulkan Zakrzew
Legion Glowaczów 4 - 0 Zamłynie Radom


  Kolejka 20 - 16-17 kwiecień 2011
Ruszcovia Borkowice 0 - 0 Legion Glowaczów
Zamłynie Radom 1 - 4 Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew 3 - 1 Plon Garbatka
Powiślanka Lipsko 1 - 0 Zawisza Sienno
KS Warka 3 - 1 Zodiak Sucha
Szydłowianka Szydłowiec 4 - 1 Gryfia Mirów
Proch Pionki 2 - 1 Oskar Przysucha
KS Potworów 0 - 2 Sadownik Błêdów


  Kolejka 21 - 22-23 kwiecień 2011
KS Potworów 3 - 1 Ruszcovia Borkowice
Sadownik Błêdów 4 - 1 Proch Pionki
Oskar Przysucha 3 - 5 Szydłowianka Szydłowiec
Gryfia Mirów 1 - 1 KS Warka
Zodiak Sucha 1 - 4 Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno 0 - 6 Wulkan Zakrzew
Plon Garbatka 0 - 1 Zamłynie Radom
Oronka Orońsko 2 - 3 Legion Glowaczów


  Kolejka 22 - 30 kwietnia - 01 maja 2011
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Oronka Orońsko
Legion Glowaczów 5 - 1 Plon Garbatka
Zamłynie Radom 3 - 4 Zawisza Sienno
Wulkan Zakrzew 3 - 1 Zodiak Sucha
Powiślanka Lipsko 7 - 0 Gryfia Mirów
KS Warka 2 - 0 Oskar Przysucha
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 1 Sadownik Błêdów
Proch Pionki 0 - 1 KS Potworów


  Kolejka 23 - 04 maja 2011
Proch Pionki 0 - 0 Ruszcovia Borkowice
KS Potworów 2 - 4 Szydłowianka Szydłowiec
Sadownik Błêdów 3 - 3 KS Warka
Oskar Przysucha 2 - 0 Powiślanka Lipsko
Gryfia Mirów 1 - 4 Wulkan Zakrzew
Zodiak Sucha 2 - 0 Zamłynie Radom
Zawisza Sienno 2 - 6 Legion Glowaczów
Plon Garbatka 0 - 2 Oronka Orońsko


  Kolejka 24 - 7-8 maja 2011
Ruszcovia Borkowice 2 - 2 Plon Garbatka
Oronka Orońsko 1 - 0 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 2 - 0 Zodiak Sucha
Zamłynie Radom 3 - 1 Gryfia Mirów
Wulkan Zakrzew 2 - 6 Oskar Przysucha
Powiślanka Lipsko 0 - 0 Sadownik Błêdów
KS Warka 4 - 2 KS Potworów
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 1 Proch Pionki


  Kolejka 25 - 14-15 maj 2011
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 0 Ruszcovia Borkowice
Proch Pionki 1 - 1 KS Warka
KS Potworów 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Sadownik Błêdów 0 - 1 Wulkan Zakrzew
Oskar Przysucha 2 - 1 Zamłynie Radom
Gryfia Mirów 1 - 2 Legion Glowaczów
Zodiak Sucha 1 - 0 Oronka Orońsko
Zawisza Sienno 2 - 4 Plon Garbatka


  Kolejka 26 - 21-22 maj 2011
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Zawisza Sienno
Plon Garbatka 1 - 0 Zodiak Sucha
Oronka Orońsko 5 - 0 Gryfia Mirów
Legion Glowaczów 4 - 3 Oskar Przysucha
Zamłynie Radom 4 - 0 Sadownik Błêdów
Wulkan Zakrzew 2 - 0 KS Potworów
Powiślanka Lipsko 4 - 0 Proch Pionki
KS Warka 3 - 0 Szydłowianka Szydłowiec


  Kolejka 27 - 25 maj 2011
KS Warka 6 - 2 Ruszcovia Borkowice
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 1 Powiślanka Lipsko
Proch Pionki 0 - 0 Wulkan Zakrzew
KS Potworów 1 - 1 Zamłynie Radom
Sadownik Błêdów 3 - 0 Legion Glowaczów
Oskar Przysucha 2 - 1 Oronka Orońsko
Gryfia Mirów 0 - 6 Plon Garbatka
Zodiak Sucha 0 - 1 Zawisza Sienno


  Kolejka 28 - 28-29 maj 2011
Ruszcovia Borkowice 2 - 1 Zodiak Sucha
Zawisza Sienno 4 - 1 Gryfia Mirów
Plon Garbatka 1 - 4 Oskar Przysucha
Oronka Orońsko 1 - 0 Sadownik Błêdów
Legion Glowaczów 1 - 1 KS Potworów
Zamłynie Radom 2 - 3 Proch Pionki
Wulkan Zakrzew 3 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Powiślanka Lipsko 2 - 2 KS Warka


  Kolejka 29 - 04-05 czerwiec 2011
Powiślanka Lipsko 0 - 1 Ruszcovia Borkowice
KS Warka 1 - 0 Wulkan Zakrzew
Szydłowianka Szydłowiec 7 - 0 Zamłynie Radom
Proch Pionki 1 - 2 Legion Glowaczów
KS Potworów 0 - 0 Oronka Orońsko
Sadownik Błêdów 1 - 0 Plon Garbatka
Oskar Przysucha 7 - 2 Zawisza Sienno
Gryfia Mirów 1 - 3 Zodiak Sucha


  Kolejka 30 - 11-12 czerwiec 2011
Ruszcovia Borkowice 5 - 0 Gryfia Mirów
Zodiak Sucha 1 - 0 Oskar Przysucha
Zawisza Sienno 5 - 3 Sadownik Błêdów
Plon Garbatka 4 - 2 KS Potworów
Oronka Orońsko 1 - 0 Proch Pionki
Legion Glowaczów 2 - 3 Szydłowianka Szydłowiec
Zamłynie Radom 4 - 2 KS Warka
Wulkan Zakrzew 1 - 0 Powiślanka Lipsko

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!