LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2008/2009 - Klasa A, Gr. I



  Kolejka 1 - 15-16-17 sierpnia 2008
Chojniak Wieniawa 2 - 5 Jaguar Wolanów
Centrum Radom 4 - 2 Szydłowianka II Szydłowiec
Iskra Janów 0 - 2 KS Jastrząb
Zorza Kowala 1 - 2 Zawisza Sienno
KS Chomentów 2 - 5 Gracja Tczów
Legion Glowaczów 6 - 0 Petrus Radom
Zamłynie Radom 5 - 1 Ruszcovia Borkowice
Orzeł Gielniów 2 - 2 LUKS Ruda Wielka


  Kolejka 2 - 23-24 sierpnia 2008
LUKS Ruda Wielka 1 - 0 Chojniak Wieniawa
Ruszcovia Borkowice 5 - 2 Orzeł Gielniów
Petrus Radom 1 - 5 Zamłynie Radom
KS Chomentów 3 - 12 Legion Glowaczów
Zawisza Sienno 0 - 1 Gracja Tczów
KS Jastrząb 1 - 1 Zorza Kowala
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 3 Iskra Janów
Jaguar Wolanów 5 - 1 Centrum Radom


  Kolejka 3 - 27 sierpnia 2008
Centrum Radom 2 - 1 Chojniak Wieniawa

mecz rozegrany 3 wrze¶nia

Iskra Janów 1 - 2 Jaguar Wolanów
Zorza Kowala 4 - 0 Szydłowianka II Szydłowiec
Gracja Tczów 2 - 1 KS Jastrząb
Legion Glowaczów 5 - 2 Zawisza Sienno
Zamłynie Radom 2 - 3 KS Chomentów
Orzeł Gielniów 4 - 2 Petrus Radom
LUKS Ruda Wielka 2 - 2 Ruszcovia Borkowice


  Kolejka 4 - 30-31 sierpnia 2008
Chojniak Wieniawa 2 - 2 Ruszcovia Borkowice
Petrus Radom 5 - 1 LUKS Ruda Wielka
KS Chomentów 0 - 1 Orzeł Gielniów
Zawisza Sienno 8 - 3 Zamłynie Radom
KS Jastrząb 1 - 3 Legion Glowaczów
Szydłowianka II Szydłowiec 0 - 0 Gracja Tczów
Jaguar Wolanów 0 - 1 Zorza Kowala
Centrum Radom 3 - 2 Iskra Janów


  Kolejka 5 - 6-7 września 2008
Iskra Janów 4 - 1 Chojniak Wieniawa
Zorza Kowala 1 - 0 Centrum Radom
Jaguar Wolanów 2 - 1 Gracja Tczów
Legion Glowaczów 5 - 2 Szydłowianka II Szydłowiec
Zamłynie Radom 0 - 1 KS Jastrząb
Orzeł Gielniów 1 - 2 Zawisza Sienno
LUKS Ruda Wielka 1 - 0 KS Chomentów
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Petrus Radom


  Kolejka 6 - 10 września 2008
Chojniak Wieniawa 4 - 1 Petrus Radom
KS Chomentów 1 - 1 Ruszcovia Borkowice
Zawisza Sienno 4 - 2 LUKS Ruda Wielka
KS Jastrząb 1 - 2 Orzeł Gielniów
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 1 Zamłynie Radom
Jaguar Wolanów 0 - 2 Legion Glowaczów
Centrum Radom 5 - 0 Gracja Tczów
Iskra Janów 1 - 2 Zorza Kowala


  Kolejka 7 - 13-14 września 2008
Zorza Kowala 4 - 1 Chojniak Wieniawa
Gracja Tczów 3 - 0 Iskra Janów
Legion Glowaczów 5 - 1 Centrum Radom
Zamłynie Radom 1 - 2 Jaguar Wolanów
Orzeł Gielniów 0 - 0 Szydłowianka II Szydłowiec
LUKS Ruda Wielka 2 - 0 KS Jastrząb
Ruszcovia Borkowice 0 - 6 Zawisza Sienno
Petrus Radom 1 - 5 KS Chomentów


  Kolejka 8 - 20-21 września 2008
Chojniak Wieniawa 0 - 1 KS Chomentów
Zawisza Sienno 11 - 0 Petrus Radom
KS Jastrząb 4 - 0 Ruszcovia Borkowice
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 3 LUKS Ruda Wielka
Jaguar Wolanów 1 - 1 Orzeł Gielniów
Centrum Radom 0 - 2 Zamłynie Radom
Iskra Janów 2 - 5 Legion Glowaczów
Zorza Kowala 3 - 0 Gracja Tczów


  Kolejka 9 - 27-28 września 2008
Gracja Tczów 3 - 0 Chojniak Wieniawa

walkower
go¶cie nie posiadali wa¿nych badañ lekarskich

Legion Glowaczów 1 - 1 Zorza Kowala
Zamłynie Radom 4 - 0 Iskra Janów
Orzeł Gielniów 2 - 1 Centrum Radom
LUKS Ruda Wielka 0 - 2 Jaguar Wolanów
Ruszcovia Borkowice 0 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
Petrus Radom 1 - 2 KS Jastrząb
KS Chomentów 1 - 1 Zawisza Sienno


  Kolejka 10 - 04-05 października 2008
Chojniak Wieniawa 6 - 5 Zawisza Sienno
KS Jastrząb 0 - 1 KS Chomentów
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 0 Petrus Radom
Jaguar Wolanów 0 - 2 Ruszcovia Borkowice
Centrum Radom 3 - 2 LUKS Ruda Wielka
Zorza Kowala 6 - 0 Zamłynie Radom
Iskra Janów 6 - 1 Orzeł Gielniów
Gracja Tczów 1 - 3 Legion Glowaczów


  Kolejka 11 - 11-12 października 2008
Legion Glowaczów 13 - 0 Chojniak Wieniawa
Zamłynie Radom 0 - 3 Gracja Tczów

23 listopada (walkower)

Orzeł Gielniów 3 - 6 Zorza Kowala
LUKS Ruda Wielka 1 - 2 Iskra Janów
Ruszcovia Borkowice 1 - 1 Centrum Radom
Petrus Radom 2 - 5 Jaguar Wolanów
KS Chomentów 0 - 6 Szydłowianka II Szydłowiec
Zawisza Sienno 6 - 0 KS Jastrząb


  Kolejka 12 - 18-19 października 2008
Chojniak Wieniawa 3 - 0 KS Jastrząb
Szydłowianka II Szydłowiec 0 - 3 Zawisza Sienno
Jaguar Wolanów 1 - 1 KS Chomentów
Centrum Radom 3 - 0 Petrus Radom
Iskra Janów 0 - 2 Ruszcovia Borkowice
Zorza Kowala 2 - 1 LUKS Ruda Wielka
Gracja Tczów 3 - 0 Orzeł Gielniów
Legion Glowaczów 6 - 0 Zamłynie Radom


  Kolejka 13 - 25-26 października 2008
Zamłynie Radom 2 - 1 Chojniak Wieniawa
Orzeł Gielniów 1 - 2 Legion Glowaczów
LUKS Ruda Wielka 2 - 4 Gracja Tczów
Ruszcovia Borkowice 2 - 2 Zorza Kowala
Petrus Radom 1 - 4 Iskra Janów
KS Chomentów 1 - 1 Centrum Radom
Zawisza Sienno 8 - 0 Jaguar Wolanów
KS Jastrząb 1 - 0 Szydłowianka II Szydłowiec


  Kolejka 14 - 08-09 listopada 2008
Chojniak Wieniawa 1 - 4 Szydłowianka II Szydłowiec
Jaguar Wolanów 2 - 4 KS Jastrząb
Centrum Radom 2 - 2 Zawisza Sienno
Iskra Janów 3 - 1 KS Chomentów
Gracja Tczów 2 - 1 Ruszcovia Borkowice
Zorza Kowala 15 - 0 Petrus Radom
Legion Glowaczów 5 - 1 LUKS Ruda Wielka
Zamłynie Radom 2 - 3 Orzeł Gielniów


  Kolejka 15 - 15-16 listopada 2008
Orzeł Gielniów 9 - 1 Chojniak Wieniawa
LUKS Ruda Wielka 2 - 0 Zamłynie Radom
Ruszcovia Borkowice 3 - 1 Legion Glowaczów
Petrus Radom 2 - 6 Gracja Tczów
KS Chomentów 0 - 8 Zorza Kowala
Zawisza Sienno 8 - 2 Iskra Janów
KS Jastrząb 1 - 1 Centrum Radom
Szydłowianka II Szydłowiec 6 - 0 Jaguar Wolanów


  Kolejka 16 - 22-23 marca 2009
Jaguar Wolanów 2 - 1 Chojniak Wieniawa
Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 0 Centrum Radom
KS Jastrząb 5 - 1 Iskra Janów
Zawisza Sienno 2 - 2 Zorza Kowala
Gracja Tczów 1 - 1 KS Chomentów
Petrus Radom 0 - 2 Legion Glowaczów
Ruszcovia Borkowice 4 - 3 Zamłynie Radom


  Kolejka 17 - 28-29 marca 2009
Chojniak Wieniawa 6 - 2 LUKS Ruda Wielka
Orzeł Gielniów 2 - 4 Ruszcovia Borkowice
Zamłynie Radom 5 - 1 Petrus Radom
Legion Glowaczów 5 - 0 KS Chomentów
Gracja Tczów 0 - 2 Zawisza Sienno
Zorza Kowala 4 - 1 KS Jastrząb
Iskra Janów 0 - 3 Szydłowianka II Szydłowiec
Centrum Radom 5 - 0 Jaguar Wolanów


  Kolejka 18 - 04-05 kwietnia 2009
Chojniak Wieniawa 4 - 1 Centrum Radom
Jaguar Wolanów 1 - 1 Iskra Janów
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 2 Zorza Kowala
KS Jastrząb 4 - 2 Gracja Tczów

w Tczowie

Zawisza Sienno 2 - 3 Legion Glowaczów
KS Chomentów 3 - 2 Zamłynie Radom
Petrus Radom 2 - 2 Orzeł Gielniów
Ruszcovia Borkowice 0 - 1 LUKS Ruda Wielka


  Kolejka 19 - 11 kwietnia 2009
Ruszcovia Borkowice 3 - 1 Chojniak Wieniawa
LUKS Ruda Wielka 1 - 2 Petrus Radom
Orzeł Gielniów 3 - 1 KS Chomentów
Zamłynie Radom 5 - 1 Zawisza Sienno
Legion Glowaczów 3 - 2 KS Jastrząb
Gracja Tczów 0 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
Zorza Kowala 3 - 1 Jaguar Wolanów
Iskra Janów 1 - 2 Centrum Radom


  Kolejka 20 - 18-19 kwietnia 2009
Chojniak Wieniawa 4 - 1 Iskra Janów
Centrum Radom 0 - 2 Zorza Kowala
Gracja Tczów 2 - 1 Jaguar Wolanów

w Wolanowie ?

Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 3 Legion Glowaczów
KS Jastrząb 0 - 0 Zamłynie Radom
Zawisza Sienno 6 - 0 Orzeł Gielniów
KS Chomentów 0 - 1 LUKS Ruda Wielka
Petrus Radom 1 - 3 Ruszcovia Borkowice


  Kolejka 21 - 25-26 maja 2009
Petrus Radom 0 - 5 Chojniak Wieniawa
Ruszcovia Borkowice 4 - 1 KS Chomentów
LUKS Ruda Wielka 3 - 1 Zawisza Sienno
Orzeł Gielniów 2 - 2 KS Jastrząb
Zamłynie Radom 1 - 2 Szydłowianka II Szydłowiec
Legion Glowaczów 4 - 0 Jaguar Wolanów
Gracja Tczów 0 - 0 Centrum Radom
Zorza Kowala 4 - 1 Iskra Janów


  Kolejka 22 - 1-3 maja 2009
Chojniak Wieniawa 2 - 1 Zorza Kowala
Iskra Janów 2 - 0 Gracja Tczów
Centrum Radom 4 - 4 Legion Glowaczów
Jaguar Wolanów 2 - 3 Zamłynie Radom
Szydłowianka II Szydłowiec 3 - 1 Orzeł Gielniów
KS Jastrząb 2 - 1 LUKS Ruda Wielka
Zawisza Sienno 4 - 1 Ruszcovia Borkowice
KS Chomentów 3 - 1 Petrus Radom


  Kolejka 23 - 9-10 maja 2009
KS Chomentów 2 - 1 Chojniak Wieniawa
Petrus Radom 2 - 3 Zawisza Sienno
Ruszcovia Borkowice 0 - 1 KS Jastrząb
LUKS Ruda Wielka 0 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
Orzeł Gielniów 1 - 2 Jaguar Wolanów
Zamłynie Radom 2 - 2 Centrum Radom
Legion Glowaczów 4 - 0 Iskra Janów
Gracja Tczów 3 - 2 Zorza Kowala


  Kolejka 24 - 13 maja 2009
Chojniak Wieniawa 1 - 1 Gracja Tczów
Zorza Kowala 1 - 3 Legion Glowaczów
Iskra Janów 0 - 3 Zamłynie Radom
Centrum Radom 4 - 1 Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów 1 - 1 LUKS Ruda Wielka
Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 3 Ruszcovia Borkowice
KS Jastrząb 4 - 0 Petrus Radom
Zawisza Sienno 7 - 0 KS Chomentów


  Kolejka 25 - 16-17 maja 2009
Zawisza Sienno 6 - 3 Chojniak Wieniawa
KS Chomentów 1 - 1 KS Jastrząb
Petrus Radom 2 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
Ruszcovia Borkowice 3 - 0 Jaguar Wolanów
LUKS Ruda Wielka 0 - 4 Centrum Radom
Zamłynie Radom 0 - 2 Zorza Kowala
Orzeł Gielniów 4 - 0 Iskra Janów
Legion Glowaczów 5 - 2 Gracja Tczów


  Kolejka 26 - 23-24 maja 2009
Chojniak Wieniawa 3 - 4 Legion Glowaczów
Gracja Tczów 1 - 3 Zamłynie Radom
Zorza Kowala 3 - 1 Orzeł Gielniów
Iskra Janów 3 - 2 LUKS Ruda Wielka
Centrum Radom 1 - 0 Ruszcovia Borkowice
Jaguar Wolanów 6 - 0 Petrus Radom
Szydłowianka II Szydłowiec 1 - 2 KS Chomentów
KS Jastrząb 1 - 3 Zawisza Sienno


  Kolejka 27 - 27 maja 2009
KS Jastrząb 0 - 1 Chojniak Wieniawa
Zawisza Sienno 6 - 1 Szydłowianka II Szydłowiec
KS Chomentów 2 - 1 Jaguar Wolanów
Petrus Radom 0 - 5 Centrum Radom
Ruszcovia Borkowice 4 - 1 Iskra Janów
LUKS Ruda Wielka 1 - 3 Zorza Kowala
Orzeł Gielniów 0 - 2 Gracja Tczów
Zamłynie Radom 1 - 4 Legion Glowaczów


  Kolejka 28 - 30-31 maja 2009
Chojniak Wieniawa 1 - 3 Zamłynie Radom
Legion Glowaczów 7 - 0 Orzeł Gielniów
Gracja Tczów 2 - 2 LUKS Ruda Wielka
Zorza Kowala 3 - 0 Ruszcovia Borkowice

walkower - na boisku 0:2

Iskra Janów 4 - 2 Petrus Radom
Centrum Radom 1 - 0 KS Chomentów
Jaguar Wolanów 1 - 3 Zawisza Sienno
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 1 KS Jastrząb


  Kolejka 29 - 6-7 czerwca 2009
Szydłowianka II Szydłowiec 2 - 1 Chojniak Wieniawa
KS Jastrząb 5 - 1 Jaguar Wolanów
Zawisza Sienno 6 - 2 Centrum Radom
KS Chomentów 0 - 2 Iskra Janów
Ruszcovia Borkowice 2 - 0 Gracja Tczów
Petrus Radom 1 - 5 Zorza Kowala
LUKS Ruda Wielka 1 - 2 Legion Glowaczów
Orzeł Gielniów 2 - 5 Zamłynie Radom


  Kolejka 30 - 13-14 maj 2009
Chojniak Wieniawa 0 - 1 Orzeł Gielniów
Zamłynie Radom 4 - 1 LUKS Ruda Wielka
Legion Glowaczów 5 - 2 Ruszcovia Borkowice
Gracja Tczów 2 - 1 Petrus Radom
Zorza Kowala 3 - 0 KS Chomentów
Iskra Janów 0 - 2 Zawisza Sienno
Centrum Radom 2 - 1 KS Jastrząb
Jaguar Wolanów 4 - 4 Szydłowianka II Szydłowiec

[ strona główna ]

Mecze

Brak meczów!

Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

  ...

Kolejka -

Brak meczów!

Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!