LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2017/2018 - Campeon.pl Liga Okręgowa



  Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 2017
Iłżanka Kazanów 3 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica

przeniesiony na 27.IX

Pilica Nowe Miasto 1 - 3 Mazowsze Grójec
Centrum Radom 3 - 0 Powiślanka Lipsko
Gracja Tczów 0 - 1 Proch Pionki
Mogielanka Mogielnica 1 - 0 Zamłynie Radom
Legion Glowaczów 0 - 3 KS Warka
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 6 Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń 0 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 2 - 19-20 sierpnia 2017
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno 1 - 1 Zwolenianka Zwoleń
KS Warka 1 - 1 Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom 2 - 3 Legion Glowaczów
Proch Pionki 6 - 0 Mogielanka Mogielnica
Powiślanka Lipsko 2 - 1 Gracja Tczów
Mazowsze Grójec 3 - 0 Centrum Radom
Orzeł Wierzbica 2 - 1 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 1 - 3 Radomiak II Radom


  Kolejka 3 - 26-27 sierpnia 2017
Radomiak II Radom 2 - 2 Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Nowe Miasto 2 - 0 Iłżanka Kazanów
Centrum Radom 2 - 3 Orzeł Wierzbica
Gracja Tczów 0 - 7 Mazowsze Grójec
Mogielanka Mogielnica 1 - 2 Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów 0 - 0 Proch Pionki
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 3 Zamłynie Radom
Zwolenianka Zwoleń 0 - 3 KS Warka
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 1 Zawisza Sienno


  Kolejka 4 - 30 sierpnia 2017
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 3 Zawisza Sienno
KS Warka 2 - 1 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zamłynie Radom 2 - 0 Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki 2 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Legion Glowaczów 1 - 1 Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec 6 - 1 Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica 6 - 1 Gracja Tczów
Iłżanka Kazanów 4 - 3 Centrum Radom
Radomiak II Radom 3 - 0 Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 5 - 02-03 września 2017
Pilica Nowe Miasto 1 - 0 Szydłowianka Szydłowiec
Centrum Radom 1 - 2 Radomiak II Radom
Gracja Tczów 1 - 0 Iłżanka Kazanów
Mogielanka Mogielnica 3 - 3 Orzeł Wierzbica
Legion Glowaczów 2 - 3 Mazowsze Grójec
Skaryszewianka Skaryszew 2 - 0 Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń 1 - 1 Proch Pionki
Jodła Jedlnia - Letnisko 1 - 1 Zamłynie Radom
Zawisza Sienno 1 - 1 KS Warka


  Kolejka 6 - 09-10 sierpnia 2017
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 1 KS Warka
Zamłynie Radom 1 - 0 Zawisza Sienno
Proch Pionki 1 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Zwolenianka Zwoleń 2 - 4 Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec 6 - 0 Skaryszewianka Skaryszew
Orzeł Wierzbica 2 - 1 Legion Glowaczów
Iłżanka Kazanów 6 - 3 Mogielanka Mogielnica
Radomiak II Radom 3 - 0 Gracja Tczów
Pilica Nowe Miasto 1 - 3 Centrum Radom


  Kolejka 7 - 13 września 2017
Centrum Radom 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Gracja Tczów 0 - 2 Pilica Nowe Miasto
Mogielanka Mogielnica 1 - 4 Radomiak II Radom
Legion Glowaczów 1 - 3 Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 4 Orzeł Wierzbica
Zwolenianka Zwoleń 2 - 5 Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia - Letnisko 2 - 1 Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno 0 - 1 Proch Pionki
KS Warka 4 - 2 Zamłynie Radom


  Kolejka 8 - 16-17 września 2017
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 1 Zamłynie Radom
KS Warka 0 - 1 Proch Pionki
Zawisza Sienno 2 - 2 Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec 1 - 2 Jodła Jedlnia - Letnisko
Orzeł Wierzbica 2 - 1 Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów 7 - 4 Skaryszewianka Skaryszew
Radomiak II Radom 7 - 0 Legion Glowaczów
Pilica Nowe Miasto 2 - 0 Mogielanka Mogielnica
Centrum Radom 5 - 0 Gracja Tczów


  Kolejka 9 - 23-24 września 2017
Gracja Tczów - Szydłowianka Szydłowiec
Mogielanka Mogielnica - Centrum Radom
Legion Glowaczów - Pilica Nowe Miasto
Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom
Zwolenianka Zwoleń - Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia - Letnisko - Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno 1 - 2 Mazowsze Grójec
KS Warka - Powiślanka Lipsko
Zamłynie Radom - Proch Pionki


  Kolejka 10 - 30 września - 1 października
Szydłowianka Szydłowiec - Proch Pionki
Powiślanka Lipsko - Zamłynie Radom
Mazowsze Grójec - KS Warka
Orzeł Wierzbica 3 - 1 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów - Jodła Jedlnia - Letnisko
Radomiak II Radom - Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto - Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom - Legion Glowaczów
Gracja Tczów - Mogielanka Mogielnica


  Kolejka 11 - 07-08 października 2017
Mogielanka Mogielnica - Szydłowianka Szydłowiec
Legion Glowaczów - Gracja Tczów
Skaryszewianka Skaryszew - Centrum Radom
Zwolenianka Zwoleń - Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia - Letnisko - Radomiak II Radom
Zawisza Sienno 0 - 1 Iłżanka Kazanów
KS Warka - Orzeł Wierzbica
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec
Proch Pionki - Powiślanka Lipsko


  Kolejka 12 - 14-15 października 2017
Szydłowianka Szydłowiec - Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec - Proch Pionki
Orzeł Wierzbica - Zamłynie Radom
Iłżanka Kazanów - KS Warka
Radomiak II Radom 4 - 0 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto - Jodła Jedlnia - Letnisko
Centrum Radom - Zwolenianka Zwoleń
Gracja Tczów - Skaryszewianka Skaryszew
Mogielanka Mogielnica - Legion Glowaczów


  Kolejka 13 - 21-22 października 2017
Legion Glowaczów - Szydłowianka Szydłowiec
Skaryszewianka Skaryszew - Mogielanka Mogielnica
Zwolenianka Zwoleń - Gracja Tczów
Jodła Jedlnia - Letnisko - Centrum Radom
Zawisza Sienno - Pilica Nowe Miasto
KS Warka - Radomiak II Radom
Zamłynie Radom - Iłżanka Kazanów
Proch Pionki - Orzeł Wierzbica
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec


  Kolejka 14 -
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec
Orzeł Wierzbica - Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów - Proch Pionki
Radomiak II Radom - Zamłynie Radom
Pilica Nowe Miasto - KS Warka
Centrum Radom - Zawisza Sienno
Gracja Tczów - Jodła Jedlnia - Letnisko
Mogielanka Mogielnica - Zwolenianka Zwoleń
Legion Glowaczów - Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 15 -
Skaryszewianka Skaryszew - Szydłowianka Szydłowiec
Zwolenianka Zwoleń - Legion Glowaczów
Jodła Jedlnia - Letnisko - Mogielanka Mogielnica
Zawisza Sienno - Gracja Tczów
KS Warka - Centrum Radom
Zamłynie Radom - Pilica Nowe Miasto
Proch Pionki - Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko - Iłżanka Kazanów
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica


  Kolejka 16 -
Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec
Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto - Proch Pionki
Centrum Radom - Zamłynie Radom
Gracja Tczów - KS Warka
Mogielanka Mogielnica - Zawisza Sienno
Legion Glowaczów - Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew - Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 17 -
Zwolenianka Zwoleń - Szydłowianka Szydłowiec
Jodła Jedlnia - Letnisko - Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno - Legion Glowaczów
KS Warka - Mogielanka Mogielnica
Zamłynie Radom - Gracja Tczów
Proch Pionki - Centrum Radom
Powiślanka Lipsko - Pilica Nowe Miasto
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom
Orzeł Wierzbica - Iłżanka Kazanów

[ strona główna ]

Mecze

Kolejka 12 - 2017-10-14 - Suskowola

Radomiak II Zawisza Sienno

Kolejka 13 - 2017-10-21 - Sienno

Zawisza Sienno - Pilica Nowe Miasto
Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

1.  Mazowsze 9 24
2.  Radomiak II 8 22
3.  Orzeł 8 22
4.  Iłżanka 9 18
5.  Proch 8 17
6.  KS Warka 8 17
  ...

Kolejka 12 - 14-15 października 2017

Radomiak II  4 : 0  Zawisza

Kolejka 13 - 21-22 października 2017

Legion  :  Szydłowianka
Skaryszewianka  :  Mogielanka
Zwolenianka  :  Gracja
Jodła  :  Centrum
Zawisza  :  Pilica
KS Warka  :  Radomiak II
Zamłynie  :  Iłżanka
Proch  :  Orzeł
Powiślanka  :  Mazowsze
Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!