LKS Zawisza Sienno

Ładowanie...

Jeœli przez dłuższy czas zamiast grafiki widzisz ten tekst to oznacza to że Twoja przeglądarka internetowa zablokowła skrypty na tej stronie.
W Firefoxie oraz Operze sprawdź ustawienia dotyczące JavaScript, natomiast w Internet Explorerze należy zewzwolić na uruchamianie skrytów.
Wyniki i Terminarz

Sezon 2017/2018 - Campeon.pl Liga Okręgowa



  Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 2017
Iłżanka Kazanów 3 - 1 Szydłowianka Szydłowiec
Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec
Centrum Radom 3 - 0 Powiślanka Lipsko
Gracja Tczów - Proch Pionki
Mogielanka Mogielnica - Zamłynie Radom
Legion Glowaczów - KS Warka
Skaryszewianka Skaryszew 1 - 6 Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń - Jodła Jedlnia - Letnisko


  Kolejka 2 - 19-20 sierpnia 2017
Szydłowianka Szydłowiec - Jodła Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno - Zwolenianka Zwoleń
KS Warka - Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom - Legion Glowaczów
Proch Pionki - Mogielanka Mogielnica
Powiślanka Lipsko - Gracja Tczów
Mazowsze Grójec - Centrum Radom
Orzeł Wierzbica - Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów - Radomiak II Radom


  Kolejka 3 -
Radomiak II Radom - Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Nowe Miasto - Iłżanka Kazanów
Centrum Radom - Orzeł Wierzbica
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec
Mogielanka Mogielnica - Powiślanka Lipsko
Legion Glowaczów - Proch Pionki
Skaryszewianka Skaryszew - Zamłynie Radom
Zwolenianka Zwoleń - KS Warka
Jodła Jedlnia - Letnisko - Zawisza Sienno


  Kolejka 4 -
Szydłowianka Szydłowiec - Zawisza Sienno
KS Warka - Jodła Jedlnia - Letnisko
Zamłynie Radom - Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki - Skaryszewianka Skaryszew
Powiślanka Lipsko - Legion Glowaczów
Mazowsze Grójec - Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica - Gracja Tczów
Iłżanka Kazanów - Centrum Radom
Radomiak II Radom - Pilica Nowe Miasto


  Kolejka 5 -
Pilica Nowe Miasto - Szydłowianka Szydłowiec
Centrum Radom - Radomiak II Radom
Gracja Tczów - Iłżanka Kazanów
Mogielanka Mogielnica - Orzeł Wierzbica
Legion Glowaczów - Mazowsze Grójec
Skaryszewianka Skaryszew - Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń - Proch Pionki
Jodła Jedlnia - Letnisko - Zamłynie Radom
Zawisza Sienno - KS Warka


  Kolejka 6 -
Szydłowianka Szydłowiec - KS Warka
Zamłynie Radom - Zawisza Sienno
Proch Pionki - Jodła Jedlnia - Letnisko
Powiślanka Lipsko - Zwolenianka Zwoleń
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew
Orzeł Wierzbica - Legion Glowaczów
Iłżanka Kazanów - Mogielanka Mogielnica
Radomiak II Radom - Gracja Tczów
Pilica Nowe Miasto - Centrum Radom


  Kolejka 7 -
Centrum Radom - Szydłowianka Szydłowiec
Gracja Tczów - Pilica Nowe Miasto
Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom
Legion Glowaczów - Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew - Orzeł Wierzbica
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia - Letnisko - Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno - Proch Pionki
KS Warka - Zamłynie Radom


  Kolejka 8 -
Szydłowianka Szydłowiec - Zamłynie Radom
Proch Pionki - KS Warka
Powiślanka Lipsko - Zawisza Sienno
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia - Letnisko
Orzeł Wierzbica - Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów - Skaryszewianka Skaryszew
Radomiak II Radom - Legion Glowaczów
Pilica Nowe Miasto - Mogielanka Mogielnica
Centrum Radom - Gracja Tczów


  Kolejka 9 -
Gracja Tczów - Szydłowianka Szydłowiec
Mogielanka Mogielnica - Centrum Radom
Legion Glowaczów - Pilica Nowe Miasto
Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom
Zwolenianka Zwoleń - Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia - Letnisko - Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec
KS Warka - Powiślanka Lipsko
Zamłynie Radom - Proch Pionki


  Kolejka 10 -
Szydłowianka Szydłowiec - Proch Pionki
Powiślanka Lipsko - Zamłynie Radom
Mazowsze Grójec - KS Warka
Orzeł Wierzbica - Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów - Jodła Jedlnia - Letnisko
Radomiak II Radom - Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto - Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom - Legion Glowaczów
Gracja Tczów - Mogielanka Mogielnica


  Kolejka 11 -
Mogielanka Mogielnica - Szydłowianka Szydłowiec
Legion Glowaczów - Gracja Tczów
Skaryszewianka Skaryszew - Centrum Radom
Zwolenianka Zwoleń - Pilica Nowe Miasto
Jodła Jedlnia - Letnisko - Radomiak II Radom
Zawisza Sienno - Iłżanka Kazanów
KS Warka - Orzeł Wierzbica
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec
Proch Pionki - Powiślanka Lipsko


  Kolejka 12 -
Szydłowianka Szydłowiec - Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec - Proch Pionki
Orzeł Wierzbica - Zamłynie Radom
Iłżanka Kazanów - KS Warka
Radomiak II Radom - Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto - Jodła Jedlnia - Letnisko
Centrum Radom - Zwolenianka Zwoleń
Gracja Tczów - Skaryszewianka Skaryszew
Mogielanka Mogielnica - Legion Glowaczów


  Kolejka 13 -
Legion Glowaczów - Szydłowianka Szydłowiec
Skaryszewianka Skaryszew - Mogielanka Mogielnica
Zwolenianka Zwoleń - Gracja Tczów
Jodła Jedlnia - Letnisko - Centrum Radom
Zawisza Sienno - Pilica Nowe Miasto
KS Warka - Radomiak II Radom
Zamłynie Radom - Iłżanka Kazanów
Proch Pionki - Orzeł Wierzbica
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec


  Kolejka 14 -
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec
Orzeł Wierzbica - Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów - Proch Pionki
Radomiak II Radom - Zamłynie Radom
Pilica Nowe Miasto - KS Warka
Centrum Radom - Zawisza Sienno
Gracja Tczów - Jodła Jedlnia - Letnisko
Mogielanka Mogielnica - Zwolenianka Zwoleń
Legion Glowaczów - Skaryszewianka Skaryszew


  Kolejka 15 -
Skaryszewianka Skaryszew - Szydłowianka Szydłowiec
Zwolenianka Zwoleń - Legion Glowaczów
Jodła Jedlnia - Letnisko - Mogielanka Mogielnica
Zawisza Sienno - Gracja Tczów
KS Warka - Centrum Radom
Zamłynie Radom - Pilica Nowe Miasto
Proch Pionki - Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko - Iłżanka Kazanów
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica


  Kolejka 16 -
Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec
Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto - Proch Pionki
Centrum Radom - Zamłynie Radom
Gracja Tczów - KS Warka
Mogielanka Mogielnica - Zawisza Sienno
Legion Glowaczów - Jodła Jedlnia - Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew - Zwolenianka Zwoleń


  Kolejka 17 -
Zwolenianka Zwoleń - Szydłowianka Szydłowiec
Jodła Jedlnia - Letnisko - Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno - Legion Glowaczów
KS Warka - Mogielanka Mogielnica
Zamłynie Radom - Gracja Tczów
Proch Pionki - Centrum Radom
Powiślanka Lipsko - Pilica Nowe Miasto
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom
Orzeł Wierzbica - Iłżanka Kazanów

[ strona główna ]

Mecze

Kolejka 1 - 2017-08-12 - Skaryszew

Skaryszewianka Zawisza Sienno

Kolejka 2 - 2017-08-20 - Sienno

Zawisza Sienno - Zwolenianka
Panel uzytkownika
login:
hasło:

Nie masz jeszcze konta?

Załó? nowe konto!

Polecamy
Foto-Mathis.pl
Warto zobaczyć...
Galeria zdj - ZOBACZ! STATYSTYKI - ZOBACZ!
Rozgrywki

Tabela Ligi Okręgowej

1.  Zawisza 1 3
2.  Centrum 1 3
3.  Iłżanka 1 3
4.  KS Warka 0 0
5.  Mogielanka 0 0
6.  Proch 0 0
  ...

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 2017

Iłżanka  3 : 1  Szydłowianka
Centrum  3 : 0  Powiślanka
Skaryszewianka  1 : 6  Zawisza

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia 2017

Szydłowianka  :  Jodła
Zawisza  :  Zwolenianka
KS Warka  :  Skaryszewianka
Zamłynie  :  Legion
Proch  :  Mogielanka
Powiślanka  :  Gracja
Mazowsze  :  Centrum
Orzeł  :  Pilica
Iłżanka  :  Radomiak II
Multimedia
© 2oo7-2o14 zawisza.sienno.com.pl
kopiowanie materiaw ze strony bez zgody redakcji zabronionie!