CSS Dropdown Menu
Aktualnosci

27.03.2022 - 23:58

3 punkty na własnym stadionie!

3 punkty zainkasowali w niedzielnym meczu piłkarze Zawiszy Sienno pokonując zespół Iskry Gózd 4:2

Początek spotkania należał do gości, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce Zawiszy. Później spotkanie wyrównało się, ale obie drużyny nie potrafiły za bardzo stworzyć sobie okazji do objęcia prowadzenia. Sytuacja zmieniła się w 24 minucie, kiedy to w polu karnym gości sfalowany został Dominik Sito a rzut karny na bramkę zamienił Adrian Strąk.
Po zmianie stron mecz nabrał tempa. W 53 min. na indywidualną akcję zdecydował się Piotr Kutera i pięknym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Iskry. W 68 minucie na 3:0 podwższył Adrian Strąk po dośrodkowania Jakuba Dąbrowskiego a wynik spotkania ustalił Sebastian Klaus w 85 minucie meczu. Goście zdobyli honorową bramkę w 77' po strzale z rzutu karnego.

Zawisza - Iskra 4:1 (1:0)