CSS Dropdown Menu
Aktualnosci

12.10.2021 - 18:38

Kolejny zespół zdeklasowany!

W meczu 9. kolejki Klasy A Gr 1 Zawisza Sienno wysoko pokonał zespół KS Jastrząb 8:0. To już 3 spotkanie z rzędu, w który piłkarze z Sienna deklasują przeciwnika.

Już pierwsza akcja podopiecznych Krzysztofa Sieczki przyniosła powodzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Kamil Kubiak. Goście tylko na początku spotkania kilkukrotnie zagrozili bramce miejscowych ale Kamil Chadała był na posterunku i nie dał się zaskoczyć.
Z każdą minutą zwiększała się przewaga zawodników Zawiszy, którzy co chwilę stwarzali sobie sytuacje do podwyższenia rezultatu i uczynili to w 19 minucie. Najpierw Jakub Dąbrowski trafił w słupek, piłkę przejął Hubert Sobczyk i posłał do bramki gości. W 23 min rzut karny po faulu na Dominiku Sito na gola zamienił Sebastian Klaus. W 35 minucie na listę strzelców po składnej akcji zespołu wpisał się Dominik Sito. W 37 minucie podanie Sebastiana Klausa wykorzystał Piotr Kutera i podwyższył rezultat na 5:0. W 40 minucie rezultat do przerwy ustalił Sławmir Jabłoński wykorzystując podanie Huberta Sobczyka.

Po zmianie stron podopieczni Krzysztofa Sieczki nadal mieli przewagę i tworzyli sytuacje podbramkowe. Wykorzystali dwie z nich i wynik spotkania został ustalony na 8:0 w 89 mincuie po golu Piora Kutery (asysta Przemysław Młynek). Wcześniej  (76 minuta) do bramki trafił Sebastian Klaus wykorzystując zagranie Huberta Sobczyka.

Niedzielne spotkanie było już 4 z rzędu meczem,w któym Zawisza nie stracił gola.
Za tydzień podopiecznych Krzsyztofa Sieczki czeka wyjazd do Kazanowa na mecz tamtejszą Iłżanką.

Zawisza – KS Jasztrząb 8:0 (6:0)

1:0 - 1' Kubiak K.
2:0 - 19' Sobczyk
3:0 - 23' Klaus S.
4:0 - 35' Sito
5:0 - 37' Kutera
6:0 - 40' Sobczyk
7:0 - 76' Klaus S.