CSS Dropdown Menu
Aktualnosci

13.08.2019 - 23:56

Puchar Polski: for runda zamiast II rundy

Puchar Polski: for runda zamiast II rundy

W środę, 13 sierpnia, w Delegaturze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Radomiu odbyło się losowanie II rundy Mirax Pucharu Polski.

Pomimo wywalczenia awansu do II rundy Zawisza Sienno zagra w rundzie dodatkowej nazwanej "for rundą", w której zmierzy się z Powiślanką Lipsko. Decyzja władz piłkarskich jest mocno kontrowersyjna biorąc pod uwagę że jest to kolejny termin środowy, w którym na pewno bedzie duży problem ze skompletowaniem składu.

Terminarz sierpniowo-wrześniowy wyglada nastęująco:
- ​11 sierpnia (niedziela) - I runda PP
- 15 sierpnia  (środa) - I kolejka CLO
- 18 sierpnia  (niedziela) - II kolejka CLO
- 21 sierpnia  (środa) - for runda PP
- 24 sierpnia  (sobota) - III kolejka CLO
- 28 sierpnia  (środa) - II runda PP
- 31 sierpnia  (sobota) - IV kolejka CLO
- 4 września (środa) - V kolejka CLO
- 7-8 września (sobota/niedziela) - VI kolejka CLO
- 11 września (środa) - III runda PP
- 14-15 września (sobota/niedziela) - VII kolejka CLO

Rozgrywanie meczów co 3 dni w takiej lidze jak Liga okręgowa dla większości zespołów mija się kompletnie z celem. Tym bradziej, że z ektraklasy słychać narzekania, że zawodnicy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym nie potrafią grać co 3 dni...
 

For runda uzupełniająca (21 sierpnia )
Zamłynie Radom - Pilica Nowe MIasto 
Powiślanka Lipsko - Zawisza Sienno
KS Jastrząb - Polonia Iłża

II runda (28 sierpnia): 
Energia Kozienice - KS Warka
MKS Wyśmierzyce - Legion Głowaczów
Blask Odrzywół - Pilica Białobrzegi
Radomiak Radom (juniorzy) - Sadownik Błędów 
Gryf Policzna - Pilica NM/Zamłynie
KS Wysokin - Proch Pionki (mecz we wtorek 27.08)
Mogielanka Mogielnica - Królewscy Jedlnia 
Zodiak Sucha - Jodła Jedlnia Letnisko
Chojniak Wieniawa - Zwolenianka Zwoleń 
Orzeł Gielniów - Iłżanka Kazanów  
Gracja Tczów - Jastrząb/Polonia (gospodarzem będzie Jastrząb, jeśli pokona Polonię)
Iskra Gózd - KS Chomentów 
Szydłowianka Szydłowiec - WUKS Ruda Wielka
Oronka Orońsko - Powiślanka/Zawisza
Chojniak Wieniawa (juniorzy) - Oskar Przysucha (mecz we wtorek 27.08)
Orzeł Wierzbica - Radomiak II Radom

Najbliższe mecze
brak
Reklama
Tabela
Lp. Zespół Mecze Punkty
1.    Jedlińsk 12 30
2.    Powiślanka 12 28
3.    Energia 12 26
4.    Zamłynie 12 26
5.    Jodła 12 25
6.    Mazowsze 12 23
7.    Orzeł 12 20
8.    Gryf 12 20
9.    Centrum 12 14
10.    Królewscy 13 12
11.    Szydłowianka 12 10
12.    Zwolenianka 12 10
13.    Pilica 12 10
14.    Iłżanka 12 9
15.    Zawisza 13 9
16.    Promna 12 5
Facebook
© zawisza.siennno.com.pl
2oo7 - 2o19