CSS Dropdown Menu
Aktualnosci

27.10.2018 - 16:28

Porażka po słabym meczu

Bardzo słabe spotkanie rozegrali piłkarze Zawiszy w Skaryszewie, gdzie przegrali z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Skaryszewianką 0:3.

Przez pierwsze 45 minut meczu podopieczni Krzysztofa Sieczki praktycznie nie zagrozili bramce gospodarzy. Jeden bardzo niecelny strzał to za mało aby objąć prowadzenie. Przez większość czasu Zawodnicy Skaryszewianki prowadzili grę, stwarzali sobie sytuacje podbramkowe ale strzelali bardzo nielecenie. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy dopięli swego i po rzucie rożnym bramkę zdobył Jakub Cioch.

Po zmianie strony trochę śmielej zaatakowali gracze Zawiszy i częściej gościli pod bramką miejscowych ale i tak gola w 70 minucie zdobył zespół Skaryszewianki po tym jak Jakub Cioch wepchnął piłkę do siatki po interwencji Mikołaja Lasockiego. Młody golkiper Zawiszy pokazał się z dobrej strony broniąc kilka groźnych strzałów zawodników ze Skaryszewa ale w 93 minucie skapitulował po raz trzeci. Michał Kupidura strzałem głową ustalił wynik spotkania na 3:0  po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Za tydzień, w meczu 14. kolejki, Zawisza będzie podejmować na własnym stadionie Zamłynie Radom.

Skaryszewianka - Zawisza 3:0 (1:0)
1:0 - 45' Cioch
2:0 - 70' Cioch
3:0 - 93' Kupidura