CSS Dropdown Menu
Aktualnosci

14.04.2018 - 17:06

Remis w Warce! 4 bramki Michała Klausa!

W meczu 22. kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej Zawisza Sienno zremisował na wyjeździe z KS Warka 4:4.

8 bramek, 3 rzuty karne i sytuacja na boisku zmieniająca się jak w kalejdoskopie - szalony mecz obejrzeli kibice w Warce. Faworytem sobotniego meczu była ekipa z Warki. Statystyki ostatnich meczów pomiędzy gospodarzami a Zawiszą zdecydowanie były na korzyść miejscowych. W 5 ostatnich pojedynkach rozegranych w Warce podopieczni Krzysztofa Sieczki nie zdobyli nawet punktu a stosunek bramek (26 straconych - 3 strzelone) nie napawał optymizmem przed meczem.  Tak więc jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego wydawała się, że będzie bardzo trudno przełamać tą złą passę.
Spotkanie rozpoczęło się z kilkuminutowym poślizgiem ponieważ problemy z dotarciem na mecz miał Michał Klaus. Gdy już zjawił się na boisku to zaprezentował prawdziwy festiwal strzelecki. Zaczął już w 4 minucie a w 20 podwyższył na 2:0. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem w 38 minucie. Do przerwy niespodzianie prowadzili podopieczni Krzysztofa Sieczki.
Po zmianie stron miejscowi ruszyli do odrabiania strat i w 50 minucie doprowadzili do remisu a następnie dołożyli jeszcze dwa gole. Wydawało się że faworyt odniesie zwycięstwo. Wtedy ponownie do głosu doszli piłkarze z Sienna i po 2 rzutach karnych wykonanych przez Michała Klausa doprowadzili do remisu. Po emocjonującym i szalonym pojedynku zespoły podzieliły się punktami.

KS Warka - Zawisza 4:4 (1:2)
0:1 - 4 min. Klaus M.
0:2 - 20 min. Klaus M.
1:2 - 22 min. Warka
2:2 - 50 min. Warka
3:2 - 57 min. Warka (karny)
4:2 - 68 min Warka
4:3 - 70 min. Klaus M. (karny)