|
|
|
[Kolejka 1] 20-21 sierpnia 2022
|
Gryfia Mirów |
0 : 0 |
Polonia Iłża |
Zwolenianka Zwoleń |
3 : 4 |
Akcja I Jastrzębia |
Powała Taczów |
0 : 8 |
Zawisza Sienno |
Krępianka Rzeczniów |
1 : 0 |
Iskra Gózd |
Skaryszewianka Skaryszew |
2 : 5 |
KS Jastrząb |
Iłżanka Kazanów |
6 : 0 |
Wisła Solec |
Energia II Kozienice |
8 : 3 |
KS Magnuszew |
[Kolejka 2] 27-28 sierpnia 2022
|
Polonia Iłża |
1 : 4 |
KS Magnuszew |
Wisła Solec |
2 : 1 |
Energia II Kozienice |
KS Jastrząb |
2 : 0 |
Iłżanka Kazanów |
Iskra Gózd |
3 : 3 |
Skaryszewianka Skaryszew |
Zawisza Sienno |
4 : 2 |
Krępianka Rzeczniów |
Akcja I Jastrzębia |
3 : 1 |
Powała Taczów |
Gryfia Mirów |
1 : 5 |
Zwolenianka Zwoleń |
[Kolejka 3] 03-04 września 2022
|
Zwolenianka Zwoleń |
0 : 1 |
Polonia Iłża |
Powała Taczów |
3 : 4 |
Gryfia Mirów |
Krępianka Rzeczniów |
0 : 5 |
Akcja I Jastrzębia |
Skaryszewianka Skaryszew |
0 : 2 |
Zawisza Sienno |
Iłżanka Kazanów |
1 : 2 |
Iskra Gózd |
Energia II Kozienice |
3 : 0 |
KS Jastrząb |
KS Magnuszew |
2 : 2 |
Wisła Solec |
[Kolejka 4] 10-11 września 2022
|
Polonia Iłża |
3 : 0 |
Wisła Solec |
KS Jastrząb |
2 : 1 |
KS Magnuszew |
Iskra Gózd |
4 : 0 |
Energia II Kozienice |
Zawisza Sienno |
4 : 0 |
Iłżanka Kazanów |
Akcja I Jastrzębia |
4 : 1 |
Skaryszewianka Skaryszew |
Gryfia Mirów |
3 : 0 |
Krępianka Rzeczniów |
Zwolenianka Zwoleń |
4 : 0 |
Powała Taczów |
[Kolejka 5] 17-18 września 2022
|
Powała Taczów |
0 : 5 |
Polonia Iłża |
Krępianka Rzeczniów |
2 : 1 |
Zwolenianka Zwoleń |
Skaryszewianka Skaryszew |
2 : 0 |
Gryfia Mirów |
Iłżanka Kazanów |
0 : 0 |
Akcja I Jastrzębia |
Energia II Kozienice |
0 : 1 |
Zawisza Sienno |
KS Magnuszew |
3 : 2 |
Iskra Gózd |
Wisła Solec |
6 : 2 |
KS Jastrząb |
[Kolejka 6] 24-25 września 2022
|
Polonia Iłża |
5 : 1 |
KS Jastrząb |
Iskra Gózd |
3 : 1 |
Wisła Solec |
Zawisza Sienno |
4 : 2 |
KS Magnuszew |
Akcja I Jastrzębia |
2 : 2 |
Energia II Kozienice |
Gryfia Mirów |
1 : 2 |
Iłżanka Kazanów |
Zwolenianka Zwoleń |
1 : 0 |
Skaryszewianka Skaryszew |
Powała Taczów |
2 : 2 |
Krępianka Rzeczniów |
[Kolejka 7] 01-02 października 2022
|
Krępianka Rzeczniów |
1 : 1 |
Polonia Iłża |
Skaryszewianka Skaryszew |
3 : 3 |
Powała Taczów |
Iłżanka Kazanów |
1 : 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
Energia II Kozienice |
2 : 0 |
Gryfia Mirów |
KS Magnuszew |
1 : 2 |
Akcja I Jastrzębia |
Wisła Solec |
0 : 6 |
Zawisza Sienno |
KS Jastrząb |
1 : 3 |
Iskra Gózd |
[Kolejka 8] 08-09 października 2022
|
Polonia Iłża |
3 : 1 |
Iskra Gózd |
Zawisza Sienno |
2 : 3 |
KS Jastrząb |
Akcja I Jastrzębia |
3 : 0 |
Wisła Solec |
Gryfia Mirów |
4 : 1 |
KS Magnuszew |
Zwolenianka Zwoleń |
6 : 0 |
Energia II Kozienice |
Powała Taczów |
2 : 5 |
Iłżanka Kazanów |
Krępianka Rzeczniów |
0 : 1 |
Skaryszewianka Skaryszew |
[Kolejka 9] 15-16 października 2022
|
Skaryszewianka Skaryszew |
1 : 2 |
Polonia Iłża |
Iłżanka Kazanów |
3 : 2 |
Krępianka Rzeczniów |
Energia II Kozienice |
3 : 1 |
Powała Taczów |
KS Magnuszew |
2 : 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
Wisła Solec |
2 : 3 |
Gryfia Mirów |
KS Jastrząb |
1 : 6 |
Akcja I Jastrzębia |
Iskra Gózd |
0 : 4 |
Zawisza Sienno |
[Kolejka 10] 22-23 października 2022
|
Polonia Iłża |
1 : 2 |
Zawisza Sienno |
Akcja I Jastrzębia |
3 : 1 |
Iskra Gózd |
Gryfia Mirów |
3 : 1 |
KS Jastrząb |
Zwolenianka Zwoleń |
2 : 2 |
Wisła Solec |
Powała Taczów |
2 : 3 |
KS Magnuszew |
Krępianka Rzeczniów |
1 : 1 |
Energia II Kozienice |
Skaryszewianka Skaryszew |
5 : 1 |
Iłżanka Kazanów |
[Kolejka 11] 29-30 października 2022
|
Iłżanka Kazanów |
2 : 4 |
Polonia Iłża |
Energia II Kozienice |
1 : 1 |
Skaryszewianka Skaryszew |
KS Magnuszew |
3 : 1 |
Krępianka Rzeczniów |
Wisła Solec |
1 : 0 |
Powała Taczów |
KS Jastrząb |
3 : 4 |
Zwolenianka Zwoleń |
Iskra Gózd |
1 : 2 |
Gryfia Mirów |
Zawisza Sienno |
2 : 4 |
Akcja I Jastrzębia |
[Kolejka 12] 5-6 listopada 2022
|
Polonia Iłża |
5 : 0 |
Akcja I Jastrzębia |
Gryfia Mirów |
3 : 3 |
Zawisza Sienno |
Zwolenianka Zwoleń |
2 : 1 |
Iskra Gózd |
Powała Taczów |
3 : 1 |
KS Jastrząb |
Krępianka Rzeczniów |
3 : 2 |
Wisła Solec |
Skaryszewianka Skaryszew |
1 : 2 |
KS Magnuszew |
Iłżanka Kazanów |
3 : 0 |
Energia II Kozienice |
[Kolejka 13] 12-13 listopada 2022
|
Energia II Kozienice |
1 : 1 |
Polonia Iłża |
KS Magnuszew |
2 : 4 |
Iłżanka Kazanów |
Wisła Solec |
1 : 6 |
Skaryszewianka Skaryszew |
KS Jastrząb |
1 : 3 |
Krępianka Rzeczniów |
Iskra Gózd |
4 : 1 |
Powała Taczów |
Zawisza Sienno |
5 : 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
Akcja I Jastrzębia |
1 : 3 |
Gryfia Mirów |